metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
luzik luzikranga28.04.2014 22:36

"jajaja" napisał(a):
nie wiem czy powstrzymałbym się od dania ciosu w parszywy pysk, widząc jak ktoś drwi z moich uczuć i depcze świętości.


Jakie świętości, takie drwiny - tak chciałoby się powiedzieć. Wróć do mojego pierwszego komentarza, w którym pytałem, który z was zna naukę JPII, który z was czytał jego encykliki, i który z was głoszone przez niego nauki stosuje we własnym życiu.
Ciekaw jestem jeszcze jednego, czy wiecie, że zgodnie z nauczaniem Chrystusa, nie mogło być czegoś takiego jak jakiś świnty. Ciekawe czy o tym wiecie i czy rozumiecie dlaczego kler tak szybko spuścił w kanał to przykazanie boże?
Nie pytam o takie drobiazgi jak znajomość wszystkich aspektów działalności JPII - chociażby jego niemal agenturalną współpracę z półmózgiem z USA prezydentem Reaganem i CIA. Nie pytam o dziwny stosunek do paru dyktatorów, nie pytam o tuszowanie przeogromnej skali pedofili wśród księży, nie pytam o tuszowanie niesamowitych przekrętów w watykańskim banku.
Ale zapytam o jedno - czy rozumiecie 10 przykazań, które czasem tak głośno wymawiacie?
Bo tego, że nie odróżniacie Boga od obrazka przedstawiającego Boga, że nie rozumiecie różnicy pomiędzy wiarą a celebrą, czyli zwykłą szopką - tego też niestety jestem pewien.
A poseł Domaracki? On nie musi być waszym wyznawcą. Moim zresztą też.

Komentarz był edytowany przez autora: 28.04.2014 22:43

58


gość111 ~gość111 (Gość)28.04.2014 22:56

W sumie to... skarpetki nie pasują do klapków...;/

60


dociekliwy ~dociekliwy (Gość)28.04.2014 23:14

"luzik" napisał(a):
Ale zapytam o jedno - czy rozumiecie 10 przykazań, które czasem tak głośno wymawiacie?


Co ty przesłuchanie urządzasz? Przyzwyczajenie ze służby, czy masz to w genach?

23


dek ~dek (Gość)28.04.2014 23:46

A może "pan" Domaracki przechodzi kryzys wieku średniego? A jego zachowanie to nowe objawy tej męskiej przypadłości?

41


jajaja ~jajaja (Gość)29.04.2014 00:32

"luzik" napisał(a):
Ciekaw jestem jeszcze jednego, czy wiecie, że zgodnie z nauczaniem Chrystusa, nie mogło być czegoś takiego jak jakiś świnty.

Teraz już jestem prawie pewien, że jesteś sekciarzem Jehowy. Jakim prawem wmawiacie, że nie rozumiemy podstaw modlitwy. Gdy modlę się przy obrazie modlę się do Osoby, Istoty, Bytu nie do płótna, farby i ramy. Nie wiem czemu uważacie, że Wy to rozumiecie a My nie. To głupie.
Wyjeżdżasz z encyklikami. Tak chciałbym, by Święty Jan Paweł II był pamiętany nie tylko z perspektywy kremówek. Żeby pamięć o Nim, to nie była moda! I jeszcze te "kontakty" z CIA i dyktatorami! Heh, przypomnę ci jeszcze jeden Jego "kontakt", z zamachowcem na jego życie, podobno szczerze rozmawiali i uśmiechali się do siebie! Co do skali pedofilii wśród duchownych. Księża to grupa, że się tak wyrażę zawodowa, w której występuje mały promil osób o skłonnościach pedofilskich w stosunku do innych grup, np nauczycieli.
Piszesz również, że nie rozumiemy różnicy między wiarą a celebrą(?!) Niby czemu. Masz pretensje, że nie przestrzega się dziesięciu przykazań które się odmawia, by za chwilę mieć znów pretensje, że świętuje się święty dzień. To nonsens.

102


Solidarna Polska ~Solidarna Polska (Gość)29.04.2014 01:37

Na prymitywizm nie ma lekarstwa. Prymitywizm to kwestia niskiego poziomu inteligencji, a tę trudno podnieść farmakologicznie. Można jedynie współczuć i modlić się o zdrowie delikwenta. Psychiatra być może jest w stanie złagodzić niepokojące i szkodliwe dla otoczenia objawy występujące u pacjenta chyba, że jest to przypadek beznadziejny. Wtedy trzeba takiego pacjenta izolować. A może pacjent był po prostu naćpany? I to ma być poseł? Temu panu już dziękujemy tak, jak całej tej chorej formacji, której nazwy nawet nie chcę wymieniać, aby jej nie propagować. Wstyd mi za takich posłów. Wierzę, że Polacy nie popełnią więcej błędu wyborczego z 2011 r. i lewactwo oraz oszołomstwo pozostaną tym razem, i to na zawsze, poza sceną polityczną.
W nadchodzących wyborach do Parlamenty Europejskiego zagłosujcie na Solidarną Polskę, Lista Nr I. Pierwszy na liście jest Tadeusz Wożniak - Poseł na Sejm V, VI i VII Kadencji, przewodniczący Parlamentarnego Zespołu na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, człowiek, któremu można zaufać.

51


97-300 97-300ranga29.04.2014 08:29

"jajaja" napisał(a):
Teraz już jestem prawie pewien, że jesteś sekciarzem Jehowy.

"dociekliwy" napisał(a):
Co ty przesłuchanie urządzasz? Przyzwyczajenie ze służby, czy masz to w genach?

Panowie,konwersacja z głupotą tylko niepotrzebnie ją nobilituje.Pozdrawiam

51


Oleg ~Oleg (Gość)29.04.2014 08:56

"Solidarna-Polska" napisał(a):


Dokładnie... ale prymitywizm reprezentuje też najbardziej znany kandydat do Euro z Solidarnej Polski

30


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)29.04.2014 09:13

Marek Warszawa tak zmienia ??
To ja już Tobie dziękuje.

42


eryk_klaptonow ~eryk_klaptonow (Gość)29.04.2014 09:53

Oto nasza "klasa" polityczna. Chłop nie ogarnia, że bycie posłem jednak do czegoś zobowiązuje i nie należy tak otwarcie afiszować się ze swoimi schorzeniami umysłowymi.

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat