metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
77 ~77 (Gość)06.05.2014 19:00

Czy to prawda, ze Domaracki byl kiedys urzedniczyna ze skarbowki ?

62


luzik luzikranga06.05.2014 19:05

"77" napisał(a):
bandyci od palikota ukradli Polakom emerytury..


Masz rację, ale czy to oznacza, że o całym cyrku związanym z kanonizacją, czy jak to tam zwał, mam myśleć inaczej niż myślę?
Buduj koalicje programowe, merytoryczne, a nie personalne.
Ruchacze-palikociarze mają na sumieniu także i inne grzeszki, ale przez to cyrk nie przestanie być cyrkiem.

53


97-300 97-300ranga06.05.2014 19:07

"77" napisał(a):
Czy to prawda, ze Domaracki byl kiedys urzedniczyna ze skarbowki ?

Tak,US i NBP.

71


ktosik ~ktosik (Gość)07.05.2014 19:59

można mieć swoje poglądy ale jako poseł nie powinien obrażać innych,ale czy to jest poseł? ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

91


niezależnie myślący ~niezależnie myślący (Gość)08.05.2014 22:49

"alina" napisał(a):
Mój syn tez cierpi emocjonalnie bo jego osobowość została stłamszona od pierwszych dni. Nie był radosnym dzieckiem


Legalizacja tej porąbanej sekty była kolejnym kretynizmem "nowej wspaniałej wolnej Polski" - obok przywrócenia dzikiego kapitalizmu (wyzysk), zniesienia kary śmierci, sprzedaży majątku narodowego, zniszczenia oświaty, służby zdrowia, fabryk istniejących całą Polskę Ludową, często i wcześniej. Władze PRL miały rację tępiąc jehowców, ale niepotrzebnie robili z nich męczenników - fanatyków nie powinni pakować do więzienia tylko do psychiatryka.

62


Lesina23 Lesina23ranga10.05.2014 13:27

"niezaleznie-myslacy" napisał(a):
obok przywrócenia dzikiego kapitalizmu (wyzysk)


Ty w którym roku w polsce był kapitalizm albo od kiedy jest bo z tego co wiem to teraz mamy socjal-kapitalizm czyli komune w formie kapitalistycznej

22


xx ~xx (Gość)15.05.2014 09:50

Czy to prawda, że ostatnio się ożenił?

32


wb ~wb (Gość)19.05.2014 07:06

Rozumiem że można być idiotą. Ale żeby aż takim?
Współczuję posłowi.Jakiejś brudnej trawki się napalił.

43


luzik luzikranga22.05.2014 00:11

Janie Pawle II – skoro już jesteś na wysokościach, to ocknij się choć na chwilę, zerknij z góry na ten cały gnój, który Polsce i Polakom zafundowały zgraje różnych łobuzów, także takich, którym Twoje imię nie schodzi z pysków, i zawołaj gromkim głosem raz jeszcze: niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi !

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat