metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
osioł ~osioł (Gość)28.04.2014 21:04

12 tys miesięcznie się należy.

20


ares1 ~ares1 (Gość)28.04.2014 21:38

Ciekawe czy na tym swoim występie był choć trzezwy bo szczerze w to wątpię :)))

61


jajaja ~jajaja (Gość)28.04.2014 21:41

"luzik" napisał(a):


Nie kompromituj się, wspominanie ciemnoty średniowiecznej w takich okolicznościach to idiotyzm. Przypominam, że to czasy gdy za kradzież, nawet z głodu zgodnie z prawem ucinano dłonie, lub od razu wieszano na gałęzi. Ale przypominam również jak polscy księża w XIV i XV wieku bronili pogan w samym Rzymie. Przekonując że są takimi samymi ludźmi jak Chrześcijanie. I pamiętaj, że wojska Polsko-Litewskie potykały się z kwiatem chrześcijańskiego rycerstwa nie zgadzając się z niesprawiedliwością! A mnie chodzi o to że, w dzisiejszych czasach, nie wiem czy powstrzymałbym się od dania ciosu w parszywy pysk, widząc jak ktoś drwi z moich uczuć i depcze świętości.

73


ada ~ada (Gość)28.04.2014 21:49

Za dużo kasy dostaje i mu sie w dupie przewróciło- a odpowiedzialność żadna

51


Ciacho ~Ciacho (Gość)28.04.2014 21:59

mozna byc ateista, niedowiarkiem, itp.... ale to co wykonal ce8p domaradzki - zenada i wstyd - przyniosl mojemu miastu! Nikt mu nie kazal gapic sie w telewizor, mogl isc na spacer i zajac sie sprzataniem np.; parku....! DOMARADZKI WSTYDZ SIE! kapuchy ci malo za to poslowanie!???

52


Miodek123 ~Miodek123 (Gość)28.04.2014 22:00

Jak może być dobrze w kraju w którym wizerunek urzędnika państwowego nie różni się od klauna nadwornego...

Komentarz był edytowany przez autora: 28.04.2014 22:09

102


żenada ~żenada (Gość)28.04.2014 22:05

Zamienic żółte sppdenki na żółte papiery.

82


Miodek123 ~Miodek123 (Gość)28.04.2014 22:18

"Ciacho" napisał(a):
mozna byc ateista, niedowiarkiem, itp.... ale to co wykonal ce8p domaradzki - zenada i wstyd - przyniosl mojemu miastu!

To wstyd dla całej Polski i nas Polaków że ludzie na całym świecie zobaczą jacy ludzie w tym kraju rządzą i co sobą reprezentują....

63


tutaj tutajranga28.04.2014 22:28

Rozumiem cię, Miodek123, może nawet się z Tobą zgadzam. Ale - w kraju, który ma wpisane w Konstytucję, ze jest demokratyczny, wszyscy mają te same prawa.
Rządy sprawuje większość, ale mniejszość ma dokładnie te same prawa, co większość. Na tym polega istota demokracji.
Jeżeli większość ma prawo trwać w ekstazie z powodu niezrozumiałego dla mniejszości wydarzenia, wywieszać flagi o niezrozumiałych dla mniejszości kolorach - tym samym mniejszość ma identyczne prawo trwać w ekstazie w żółtych gaciach przed telewizorem, który, zgodnie z odczuciem tej mniejszości, plecie w dwudziestym pierwszym wieku bajki.

43


zzzzzzzzzz ~zzzzzzzzzz (Gość)28.04.2014 22:36

"~-olo-(Gosc)" napisał(a):


Ja też z nim chodziłem zawsze był postrzelony

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat