metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
97-300 97-300ranga28.04.2014 17:11

"Al-Bundy" napisał(a):
Mimo, żem ateista, to czuję się zniesmaczony i zażenowany szopkami pana posła

Widzę że są jeszcze porządni ateiści.A ten poseł to nie wiem co brał,ale coś brać musiał.

81


luzik luzikranga28.04.2014 17:17

"97300" napisał(a):
A ten poseł to nie wiem co brał,ale coś brać musiał.


Napił się wody święconej!

64


D&D ~D&D (Gość)28.04.2014 18:28

Na pewno nie zagłosuję na tego gościa, ani na cłą partię palikota, mają chyba nierówno pod sufitem

201


~ olo (Gość) ~~ olo (Gość) (Gość)28.04.2014 19:03

Wstyd się przyznać, ale ja też z tym Panem chodziłem do szkoły i na religie do św. Jacka. Mam tylko nadzieję że ten pajac się kiedyś opamięta. Wstyd i żenada Marku.

212


Kreon ~Kreon (Gość)28.04.2014 19:39

Poseł uznał, że takie foty będą trendi, dżezi i kul (spolszczenia zamierzone).
Okazało się co innego.
Swoją drogą, czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć co sensownego, w celu polepszenia życia Polaków, zaproponowała partia Palikota?
Bo walka z krzyżem i przebierajanie się za pajaców na happeningach nikogo nie nakarmi.
Pogorszyć byt Polaków za to potrafią.
Bo to partia Palikota zafundowała nam, razem z PO, pracę o kilka lat dłużej.

20


pzpr ~pzpr (Gość)28.04.2014 19:48

jednak też mógłbym poprzeć w pewnych przypadkach eutanazję i prawo do aborcji...

11


tutaj tutajranga28.04.2014 20:11

Chyba po prostu przedobrzył z przedrzeźnianiem ekstazy niektórych "wiernych" na widok cielców...
Można się modlić do trupa lub obrazu, można i do obrazu telewizyjnego. Przecież podobno spowiedzi przez internet są praktykowane?
I ja, i inni, którzy patrzyli w ekran podczas "urbi et orbi" Franciszka, zostali totalnie rozgrzeszeni, bo to podobno działa. Jak Kaszpirowski.
Domaradzki przegiął w wyrazie; to taka instalacja była...

42


Co za czubek. ~Co za czubek. (Gość)28.04.2014 20:16

I takie osoby są w Sejmie, niestety my ich wybieramy.

21


dcc69 dcc69ranga28.04.2014 20:36

To jest trup polityczny tylko szkoda, że jeszcze półtora roku musimy znosić jego osiągające dno poczucie humoru. Nie jest to objaw normalnych zachowań ale naprawdę potrzebna jest diagnoza lekarska.
Jest mi wstyd za tego pana, że przez jego działania i podejście do funkcji jakim obdarzyli go wyborcy zniszczył wszystko. Twój Ruch w Naszym okręgu postrzegany jest przez pryzmat chorych zachowań Domarackiego. Wstyd przed jego nazwiskiem napisać że to Poseł.
Darek Cecotka

212


tutaj tutajranga28.04.2014 20:49

Mamy troszkę bardziej nawiedzonych posłów z naszego terytorium. I maja oni, niestety, większy wpływ na nasze losy, niż pan D.
Nie demonizowałabym.

45


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat