metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Siapi ~Siapi (Gość)28.04.2014 13:11

To jest właśnie tolerancja i szacunek według Pana Domarackiego i jego kolegów z partii TR: Mnie wszyscy tolerujcie i szanujcie a ja mam was wszystkich gdzieś. Jestem Piotrkowianinem i wstyd mi za takich ludzi jak Pan Domaracki, którzy siedzą przy korycie na Wiejskiej i uważają że są tacy fajni z tymi swoimi "wyskokami". Co Pan zrobił dla tego kraju, swojego regionu i miasta? Pańskie wystąpienia w sejmie, które widziałem są tak naprawdę gó..o warte dla ogólnie pojętego społeczeństwa. Myślę, że swoim durnym zachowaniem strzelił Pan sobie w "polityczne" kolano. Ale cóż, żeby zrozumieć to, to trzeba mieć trochę wyższe IQ.

132


jajaja ~jajaja (Gość)28.04.2014 13:22

Gnida. W końcu lewactwo doprowadzi do sytuacji, kiedy katolicy zaczną bić ich po mordach. A od tego, do wieszania na drzewach już tylko krok. Jestem pewien, że takie prowokacje nie wyjdą lewicy na zdrowie. Sklave ty mu pstrykałeś? Też byłeś w bokserkach?

104


cze ~cze (Gość)28.04.2014 13:23

"sklave" napisał(a):


i też nosicie żółte spodenki do kościoła? bardzo gustownie

50


O.N.A. ~O.N.A. (Gość)28.04.2014 13:56

Również pozostawię bez komentarza...:-)

"MIHAU" napisał(a):

61


luzik luzikranga28.04.2014 14:03

"ddd" napisał(a):
Nic konkretnego do zaoferowania Polakom oprócz takich szopek.


Tak, katolicyzm nie nic konkretnego do zaoferowania, tylko szopki! Kto z was zna nauki JP II? Który przeczytał chociaż jedną encyklikę, który potrafi przełożyć słowa JP II z tych encyklik i kazań na życie codzienne? No, który?
Wy tylko potraficie pluć jadem nienawiści i zawłaszczać wszystko, co wam się pod łapy nasunie.
Na miłośników pedalstwa i innych zboczeń będąc na waszym miejscu aż tak bardzo bym nie narzekał. Bo się ksiądz I. obrazi albo nawet były metrolpolita poznański. A przecież to sami swoi, tzn. WASI ludzie. nie?

610


miara ~miara (Gość)28.04.2014 14:05

Abstrahując od moich ,,preferencji partyjnych" jest mi wstyd,
za taki człowiek beznadziejny mnie reprezentuje.

82


kRZYCH ~kRZYCH (Gość)28.04.2014 14:10

Brawo panie pośle udało się w końcu zaistnieć w mediach, bo poza tym pana głupawym wystąpieniem jakoś wcześniej cicho było o pana poselskiej działalności.

101


Tartu Tarturanga28.04.2014 14:17

Posłowi jako przedstawicielowi narodu i przez niego wybranego obowiązkiem jest zachować w takim dniu należyty szacunek dla swojego narodu dla którego ten dzień był dniem szczególnym. ( To się nazywa dyplomacja i kultura osobista)
Pan poseł nie jest krytykiem, nie wystawia kabaretu a jak uważa że żółte gacie są odpowiednie to niech w takich prowadzi kampanie wyborczą.
Życzę powodzenia!

112


toya ~toya (Gość)28.04.2014 14:26

Naćpał się czegoś i pokazuje na co go stać. Jeszcze dzień, najwyżej dwa i będzie się prosił o głosy. Ciekawe czy też w żółtych spodenkach?

112


janusz ~janusz (Gość)28.04.2014 14:27

podobno ci ludzie są za tolerancja...WSTYD WSTYD i jeszcze raz wstyd

120


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat