metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Pytanie ~Pytanie (Gość)30.07.2013 17:21

Prezydent ma się podać do dymisji? Mam pytanie - ilu mieszkańców wybrało prezydenta a ilu złożyło podpisy?
Czyżby PIO obawiało się, że referendum się nie powiedzie?

00


nie wiem ~nie wiem (Gość)30.07.2013 17:45

Jeżeli referendum nie będzie wiążące albo Chojniaka się nie odwoła, to czy można żądać od organizatorów tej szopki zwrotu poniesionych nakładów przez miasto(a co za tym idzie naszych podatkowych pieniędzy)?

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga30.07.2013 18:31

"Niezyjacy-podpisali-sie-pod-PIO" napisał(a):
Z około 9000 podpisów PKW zakwestionowała ok. 1200. Powód- na listach podpisali się nieżyjący lub nieuprawnieni.

Mogę zapytać skąd te dane? Bo na razie wygląda to na POMÓWIENIE.

00


neli ~neli (Gość)30.07.2013 19:05

Czytam i nie wierzę, tak bardzo PIO chce dojść do władzy... "Wierzymy, że pan prezydent Krzysztof Chojniak zachowa się honorowo i poda się do dymisji, biorąc pod uwagę fakt, że wniosek o odwołanie go z funkcji prezydenta podpisało blisko 9 tysięcy mieszkańców Piotrkowa - mówił Marcin Pampuch z PIO".

00


sklave sklaveranga30.07.2013 19:41

Panie prezydencie Chojniak nie martw się pan czarodziejka kula na dworcu PKP mówi, że następne wybory wygrasz pan bez problemu. Podobno dopóki kula się nie stoczy prezydenta będziemy mieli tego samego. Dlatego co niektórzy znamienici po mszy i komunii limuzynami zajeżdżają i patrzą i patrzą....
Był taki co pomiary nawet zlecił.
Wszak w historii już bywało że las pod zamek przyszedł.
Las mógł to i kula też sobie poradzi.
Panie Prezydencie, w tym roku po raz pierwszy wydatki Trybunalskiego Grodu miały przekroczyć pół miliarda złotych. No i gdyby nie to PIO.....??? Przez nich banki teraz te 500 mln złotych zjedzą .
Foto:
Czarodziejska kula na dworcu PKP
http://sklave.manifo.com/foto-szopka

00


Nie idę ~Nie idę (Gość)30.07.2013 19:46

"Niezyjacy-podpisali-sie-pod-PIO" napisał(a):

Być może ludzie z PIO za bardzo dosłownie potraktowali skrótową nazwę swojej "pseudo organizacji". Uważają, że mają taką moc, że wskrzeszą zmarłych;)

00


Iggy ~Iggy (Gość)30.07.2013 22:25

"Niezyjacy-podpisali-sie-pod-PIO" napisał(a):
Z około 9000 podpisów PKW zakwestionowała ok. 1200. Powód- na listach podpisali się nieżyjący lub nieuprawnieni. Do czego się jeszcze posuniecie inicjatorzy?


Kłamco, nie pisz kłamstw. Jak ci nie wstyd?

00


Luca ~Luca (Gość)30.07.2013 23:16

"Piotrkowianin09" napisał(a):
Wez się nie wydurniaj Chojniakowo tubo propagandy piotrkowskiej!


HAHAHAHA to dopiero powiedziałeś, walne zaraz, sam jestes tubą pampucha i matusewicza, żenada

00


Luca ~Luca (Gość)30.07.2013 23:22

pamiętacie jak Matusewicz wołał; :"Uwiódł mnie, uwiódł mnie!!- tak do Pęczaka wołał - Do Strasburga pójdę i będę o sprawiedliwość walczył" hahahahaaha i co: ponownie pojawia się w Piotrkowie, w pomarańczowym garniturku (noszą takie w zakładach penitencjarnych w Polsce?) chce miastem rządzić; nic z tego panie matusewicz i panie pampuch; za mądrzy ludzie tu mieszkają i nie dopuszczą pana do władzy, żeby pan lody znów kręcić mógłze soiomi kolesiami: pampuchami i innymi

00


lex ~lex (Gość)31.07.2013 00:43

Nie idę na referendum..., chyba, że wszyscy nieboszczycy, którzy "podpisali się" na listach w sprawie referendum pójdą razem ze mną.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat