metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
no ciekawe ~no ciekawe (Gość)09.08.2013 17:43

Tak dla jasności nie jestem wcale zwolennikiem tych ludzi z pod znaku :PIO: jeszcze raz powiem . DEMOKRACJA. Nic lepszego nie wymyślono a takie postrzeganie demokracji jak teraz co niektórzy postrzegaja jest poprostu straszne .

00


no ciekawe ~no ciekawe (Gość)09.08.2013 17:38


~Ciekawa .. To nie sabotaż tylko DEMOKRACJA.Wiem ,że niektórym demokracja kończy się tam gdzie mogą coś stracić.Prawo w RZECZPOLSPOLTEJ POLSKIEJ przewiduje takie narzędzie jak referendum.. w referendum tym powinni wypowiedzieć sie przeciwnicy jak i zwolennicy w naszym przypadku zwolennicy lub przeciwnicy Pana prezydenta czy demokratycznie wybrany prezydent ma dalej mandat społeczny do pełninia tej funkcji.Nawoływanie do nie brania udziału w referendum stawia nawołującgo po stronie przeciwników demokracji.

00


drabinka ~drabinka (Gość)30.07.2013 13:00

Wszystko fajnie. Szkoda tylko, że te blisko ileśtam podpisów to było podchodzenie do ludzi i pytanie czy nie podpiszą. Nie mówię, że to źle, ale myślę, że nie powinno tak się robić. Każdy powinien sam z siebie podpisywać (jeżeli chce oczywiście).
A tak między Bogiem a prawdą - to przyjdzie następny pan prezydent i co zrobi? Nic nie zrobi, bo niewiele się da. Będzie dokładnie to samo.
A jeszcze tak na marginesie to przypominam, że pan Chojniak wygrał już w pierwszej turze. Ktoś chyba musiał na niego głosować, skoro tak się stało. No i gdzie są teraz ci ludzie?
Zobaczymy 15 września ile uprawnionych pójdzie do urn.
I żeby było jasne - NIE BRONIĘ CHOJNIAKA - tylko pragnę uświadomić mieszkańców, że są dwie strony medalu, a nie tylko jedna.
Pozdrawiam.

00


hahaha ~hahaha (Gość)30.07.2013 13:03

śmiech na sali! działania, jakie podejmuje "PIO" są działaniami na poziomie dziecka z przedszkola... panie Prezydencie, mam nadzieję, że wsadził Pan ich "wniosek" do odpowiedniej szuflady ;)
Żądacie od Prezydenta honoru, a sami go nie macie, ba - nawet nie wiecie co to honor!
Bóg, Honor, Ojczyzna!!!

00


ares1 ~ares1 (Gość)30.07.2013 13:18

"hahaha" napisał(a):
śmiech na sali! działania, jakie podejmuje "PIO" są działaniami na poziomie dziecka z przedszkola... panie Prezydencie, mam nadzieję, że wsadził Pan ich "wniosek" do odpowiedniej szuflady ;)Żądacie od Prezydenta honoru, a sami go nie macie, ba - nawet nie wiecie co to honor!Bóg, Honor, Ojczyzna!!!


Czym się zajmujesz w UM?!

00


do ares1 ~do ares1 (Gość)30.07.2013 13:32

dlaczego sądzisz, że ci którzy mają swoje zdanie i jest odmienne od twojego pracują w Urzędzie Miasta? Czyżby jakieś bolesne doświadczenia?

00


mol molranga30.07.2013 13:32

Honorowo to oni te podpisy zbierali. Może mi ktoś odpowie na pytanie ko miałby zastąpić obecnego prezydenta?

00


A ja chcę ~A ja chcę (Gość)30.07.2013 13:33

A ja chcę żeby Tusk wprowadził bezpłatne opłaty w całym kraju! Jeśli tego nie zrobi to chcę żeby ustąpił, najlepiej sam nie na nasz koszt!!!

00


Nieżyjący podpisali się pod PIO ~Nieżyjący podpisali się pod PIO (Gość)30.07.2013 13:35

Z około 9000 podpisów PKW zakwestionowała ok. 1200. Powód- na listach podpisali się nieżyjący lub nieuprawnieni. Do czego się jeszcze posuniecie inicjatorzy?

00


gościk ~gościk (Gość)30.07.2013 13:37

nie dziwie sie ze zebrali tyle podpisów byli tak nachalni i natrętni że ludzie podpisali aby sie uwolnić od tych debli! Zamiast zbierać podpisy mogli zbierac śmieci

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat