metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mala668 ~mala668 (Gość)31.07.2013 21:53

ZAMIESZANIE? A kto tak świetnie sprzedawał cukierki-Pytam??????

"Jan" napisał(a):

00


RYSIEK ~RYSIEK (Gość)31.07.2013 21:54

~piotrkowianka
MASZ RACJĘ! "Ale ten Pampuch cwany, karierowicz niespełniony"
A jaki ZAKŁAMANY " Z inicjatywą zorganizowania referendum ws. odwołania prezydenta Piotrkowa Tryb. przed upływem kadencji wystąpiła grupa ponad 80 piotrkowian skupionych wokół Piotrkowskiej Inicjatywy Obywatelskiej (PIO).
Jak zapewnia Pampuch, są to osoby niezwiązane z żadną partią polityczną. - To są zwykli mieszkańcy Piotrkowa, którzy skupili się wokół PIO - zaznaczył.
A pani radna G. to nie osoba związana z partią SLD? Zwykłym mieszkańcem to jestem ja! Ja nie mam w głowie takich pomysłów jak referendum. Mieszkam w tym mieście od urodzenia i widzę jak wyglądało kiedyś, a jak zmienia się teraz. Potrafię dostrzec zalety polityki obecnego Prezydenta. Wiem też czym pachną osoby stojące za PIO. Miały swoje pięć minut i co zrobiły dobrego?

00


mala668 ~mala668 (Gość)31.07.2013 21:58

Ale wielu tutaj nic nie pasuje np.m

"Nie-ide" napisał(a):

00


Mała Małaranga31.07.2013 22:07

"Ola" napisał(a):
Przecież właśnie o to chodzi,żeby korzystać z środków unijnych


Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Czytaj tyle razy dopóki nie zrozumiesz o co mi chodziło:). Dla pomocy przytoczę swoją wypowiedź, do której się odnosisz, raz jeszcze:

"Mala" napisał(a):
Nie, nie źle, ale porównywanie naszego miasta z czasów, kiedy jeszcze nie byliśmy w UE, a teraz kompletnie mija się z celem.

00


zocha ~zocha (Gość)31.07.2013 22:18

PIO, gdzie w was tyle jadu? Wy macie honor? Jeszcze troche to uznacie ze za dzisiejszy deszcz, burze tez odpowiedzialny jest Prezydent. Wszystkiemu winny Chojniak. To ze dzisiaj boli mnie glowa... powinnam miec pretensje do Prezydenta Chojniaka?
PIO, jestescie naprawde obludni!

00


Ola ~Ola (Gość)31.07.2013 22:35

"Mala" napisał(a):

To pisz wyraźniej i z sensem bo to nie tylko tak odebrałam,ok?Dzięki.

00


do urzędniczki UM p. "Agi" ~do urzędniczki UM p. "Agi" (Gość)31.07.2013 22:38

"Aga" napisał(a):
Pan Prezydent Chojniak.Coś Ci daty szwankują.Niestety mnie kościelne ani poetyckie wieczorki nie ruszają". Poczytaj sobie trochę historii...


Do tej tam całej Agi: Żałosne, na polecenie sekretarza, siedzieć tak na obu forach i wklepywać anty-PIO idiotyzmy! No, ale się pensję urzędasa bierze, to się klepie!

00


Kieszonkowiec ~Kieszonkowiec (Gość)01.08.2013 00:20

Te "STOP PODWYŻKOM", to robienie ludzi w konia.
Przecież już sama inicjatywa referendum, to sięganie do kieszeni mieszkańców.

00


Alex ~Alex (Gość)01.08.2013 00:34

Weście "stoper" na zatrzymanie - to może wytrzymacie do wyborów i nie będzie żadnych kosztów.

00


Moli ~Moli (Gość)01.08.2013 07:46

Jak chcecie to " STOP PODWYŻKOM" udajcie się do radnej Eli R. Poproście niech zagada z Tuskiem, że ludzie w PT maja już dość podwyżek.
Marcinie Pampuchu wyciągaj Pan znak "STOP" i mykaj do Warszawy! To tamci ludzie zgotowali całej Polsce taki los. To PO zawdzięczamy podwyżki w całym kraju, brak miejsc pracy itp.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat