metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Aga ~Aga (Gość)01.08.2013 08:13

[cytat="do-urzedniczki-UM-p.-quot;Agiquot;"][/cytat Ale infantylni jesteście. To już Piotrków nie ma innych mieszkańców, tylko tych, co z PIO i tych co w urzędzie? W Piotrkowie jest ok. 60 tys. uprawnionych do głosowania mieszkańców. Każdy ma prawo posiadać wiedzę na temat tego, co dzieje się w mieście. A, że inni z tego nie korzystają - to już nie moja wina. A ja, jak to baba,:) ciekawa jestem świata...A tak na marginesie, we wczorajszych wiadomościach podali, że PIO zebrało 8834 podpisy, sprawdzono 7728, z czego odrzucono 1466. Wynika z tego, że tych zakwalifikowanych jest 6262. W skład tych błędnych wchodziły takie, gdzie nie zgadzało się imię bądź nazwisko, brak było podpisu, nie zgadzał się pesel, osoba podpisująca się nie była zameldowana w Piotrkowie, bądź nie była pełnoletnia, jak równiej były dane jednej z osób, która niestety "nie chodzi już po tym padole". To przykre. Pio robi dobro "pijar", z tym, że czasem mija się z prawdą.

00


Agawa ~Agawa (Gość)01.08.2013 08:19

"Aga" napisał(a):
A tak na marginesie, we wczorajszych wiadomościach podali, że PIO zebrało 8834 podpisy, sprawdzono 7728, z czego odrzucono 1466. Wynika z tego, że tych zakwalifikowanych jest 6262. W skład tych błędnych wchodziły takie, gdzie nie zgadzało się imię bądź nazwisko, brak było podpisu, nie zgadzał się pesel, osoba podpisująca się nie była zameldowana w Piotrkowie, bądź nie była pełnoletnia, jak równiej były dane jednej z osób, która niestety "nie chodzi już po tym padole". To przykre. Pio robi dobro "pijar", z tym, że czasem mija się z prawdą.


Pisze sie wszystko byle upodlić PIO!Nie wszyscy Chojniaka muszą lubieć!Ja go nie lubie i będe głosował z rodziną za odwołaniem!Znajomi też!

00


6262 ~6262 (Gość)01.08.2013 08:22

"Wniosek o odwołanie go z funkcji prezydenta podpisało blisko 9 tysięcy mieszkańców Piotrkowa - mówił Marcin Pampuch z PIO".
PANIE PAMPUCHU PRAWDA JEST INNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"We wczorajszych wiadomościach podali, że PIO zebrało 8834 podpisy, sprawdzono 7728, z czego odrzucono 1466. Wynika z tego, że tych zakwalifikowanych jest 6262"
CIEKAWE JAKĄ MASZ PAN TERAZ MINĘ?

00


Mała Małaranga01.08.2013 08:50

"Ola" napisał(a):
To pisz wyraźniej i z sensem bo to nie tylko tak odebrałam,ok?


Problem w tym, że piszę z sensem, a dowodem na to jest to, że nie napisałam nic nowego, a przytoczyłam tylko własne słowa, które gdy przeczytałaś (nie wiem ile razy:) w końcu zrozumiałaś:)
Pozdrawiam.

00


Aga ~Aga (Gość)01.08.2013 09:02

"do-urzedniczki-UM-p.-quot;Agiquot;" napisał(a):
Do tej tam całej Agi: Żałosne, na polecenie sekretarza, siedzieć tak na obu forach i wklepywać anty-PIO idiotyzmy! No, ale się pensję urzędasa bierze, to się klepie!


Nie prawda! Nie piszę na polecenie p. Munika, tylko z własnej, nie przymuszonej inicjatywy!

00


ares1 ~ares1 (Gość)01.08.2013 09:12

"Aga" napisał(a):
tak dla przypomnienia podam jeden link. Mam nadzieję, że się otworzy:) http://750mm.pl/index.php?topic=578.0


Bardzo dobrze znam tą stronę :))) Jednak powtórzę że to Pan Prezydent Chojniak dobił gwózdz do trumny nie zgadzajac się funkcjonowanie kolejki w PT.Temat do sprawdzenia w UM

00


Aga ~Aga (Gość)01.08.2013 09:36

"ares1" napisał(a):

:) Domyślałam się, że ją znasz. :)Wytłumacz mi zatem po swojemu jak, skoro rozbiórka torów miała miejsce w 2005 roku, to Chojniak przyczynił się do ich likwidacji? Zresztą na stronie (którą znasz) "wini się" za to kogoś zupełnie innego.;) Jeśli powiesz, że wnioskowałeś za kolejką już za czasów Chojniaka, to wytłumacz mi również, jak można było przywrócić kursy kolejki skoro nie było już torowiska. Pozdrawiam.

00


Aga ~Aga (Gość)01.08.2013 09:44

"Agawa" napisał(a):

Ależ nikt Ci nie broni głosować za. Ja tylko przekazuję informację na temat zebranych podpisów. Każdy ma prawo postępować zgodnie ze swoim sumieniem. Ja tylko mówię, że PIO "troszkę" mija się z prawdą;) Pozdrawiam.

00


ares1 ~ares1 (Gość)01.08.2013 09:50

"Aga" napisał(a):
Wytłumacz mi zatem po swojemu jak, skoro rozbiórka torów miała miejsce w 2005 roku, to Chojniak przyczynił się do ich likwidacji?


Juz biegnę z odpowiedzią.
Krzysztof Andrzej Chojniak (ur. 10 listopada 1966 w Piotrkowie Trybunalskim) – polski samorządowiec, z wykształcenia mgr inż. elektryk, od 2006 prezydent Piotrkowa Trybunalskiego.
Dalej :
Historia
Pierwszy próbny przejazd nastąpił w sierpniu 1902 r. na trasie Uszczyn – Przygłów. Trzy miesiące później kolejka przejechała już cały odcinek trasy Piotrków – Sulejów. Od początku 1903 roku rozpoczął się stały ruch towarowy i pasażerski.
Ruch pasażerski został zakończony w 1986 r., towarowy w 1987 r. Została wyłączona z ruchu ze względu na kolizyjność z drogą krajową nr 12 biegnącą z Piotrkowa do Sulejowa (kolejka przekraczała szosę). W 2006 r. rozebrano torowisko kolejki – ostatnim pozostałym fragmentem jest kilkaset metrów torów wokół stacji w Piotrkowie.
Daty się chyba pokrywają?!No i moja rozmowa z Panem Prezydentem też :))) nie upieraj się na siłę skoro nie masz racji :)))

"Aga" napisał(a):
"wini się" za to kogoś zupełnie innego.;)


No tylko nie UM który ewidentnie kolejkę olał :(((
Masz dla przykładu pod co można byłą ją podczepić :
http://www.mosir.elk.com.pl/ekw/

"Aga" napisał(a):
Jeśli powiesz, że wnioskowałeś za kolejką już za czasów Chojniaka, to wytłumacz mi również, jak można było przywrócić kursy kolejki skoro nie było już torowiska.


Kiedy Pan Prezydent dokończył dzieła rozbiórki torowiska wyszliśmy z incjatywą utworzenia skansenu kolejki w PT.Niestety Pan Prezydent Chojniak nie był zainteresowany w żaden sposób.Dwóch poprzedników wykazywało choć jakieś zainteresowanie.Pan obecny żadne.

Komentarz był edytowany przez autora: 01.08.2013 09:52

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga01.08.2013 09:57

"Aga" napisał(a):
A tak dla przypomnienia podam jeden link. Mam nadzieję, że się otworzy:) http://750mm.pl/index.php?topic=578.0[/cytat]Działa. Ciekawe rzeczy na stronie 3: http://750mm.pl/index.php?topic=578.40
Cytuję:
No i mamy odpowiedz Pana nowego Prezydenta Miasta odnosnie zabytkowego kompleksu stacyjnego.
W pismie nr. SPK. III - 4124/6/07 Pan Prezydent :

Uprzejmie informuje iz nie widze mozliwosci utworzenia Muzeum Kolejki Waskotorowej Piotrkow - Sulejow przy pomocy srodkow finansowanych z budzetu Miasta.
Utworzenie muzeum jako jednostki organizacyjnej Miasta zobowiazywaloby do zabezpieczenia w budzecie srodków finansowych niezbednych do jego funkcjonowania .
W perspektywie najblizszych kilku lat jestesmy zobowiazani dokonczyc realizacje rozpoczetych zadan ktore wymagaja olbrzymich nakladow finansowych.Uwarzam jednak iz posiadany majatek trwaly Towarzystwa bedzie pod nalezyta opieka.
Krzysztof Chojniak
Nowa Wladza nowe mozliwosci.Pan Prezydent Pol zalatwil nam torowisko do Sulejowa , Pan Prezydent Matusewicz-skazany prawomocnym wyrokiem za malwersacje finansowe zalatwil nam torowisko w obrebie granic miasta Piotrkowa , obecny Pan Prezydent Chojniak zalatwil nas na AMEN .

00


Nowy komentarz

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat