metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mala668 ~mala668 (Gość)01.08.2013 10:05

Kur...a kolejki w dzieciństwie nie dostałeś?to dla ciebie jest tak ważne! Szkoda mi Cię,ale tylko trochę

"ares1" napisał(a):

00


ares1 ~ares1 (Gość)01.08.2013 10:07

"mala668" napisał(a):
Kur...a kolejki w dzieciństwie nie dostałeś?to dla ciebie jest tak ważne! Szkoda mi Cię,ale tylko trochę


Znasz coś takiego jak hobby? :)))

00


ares1 ~ares1 (Gość)01.08.2013 10:13

"mala668" napisał(a):
Tak wkurw...e Ciebie i Twojego kompana HAHAHA


No to jesteś w dużym błędzie mala668 bo mnie ciężko wyprowadzić z równowagi za to Ciebie bardzo szybko :)))

00


mala668 ~mala668 (Gość)01.08.2013 10:19

Mylisz się tak jak w innych kwestiach !!!!!!!!!!

"ares1" napisał(a):

00


ares1 ~ares1 (Gość)01.08.2013 10:23

"mala668" napisał(a):
Mylisz się tak jak w innych kwestiach !


Mysle że nie :))) krótką masz pamięć no ale niech tam niech się mylę a Ciebie od teraz wezmę za prekursora swojego życiowego kierunku :))) Pasuje?!

Komentarz był edytowany przez autora: 01.08.2013 10:23

00


mala668 ~mala668 (Gość)01.08.2013 10:43

KWEJK.pl

"ares1" napisał(a):

00


mala668 ~mala668 (Gość)01.08.2013 11:16

Myśl myśl tylko nic Tobie to nie da!!!!

"mala668" napisał(a):

00


ares1 ~ares1 (Gość)01.08.2013 11:19

"mala668" napisał(a):
Myśl myśl tylko nic Tobie to nie da!!!!


Ty po tej swojej chorobie to się oszczędzaj nie klep w klawiature bo Ci to nie wychodzi tylko odpoczynek spacery itd :))) I naucz się wreście normalnie cytować!To nie jest trudne no ale wiesz jak dla kogo :)))

Komentarz był edytowany przez autora: 01.08.2013 11:20

00


ares1 ~ares1 (Gość)01.08.2013 11:31

"mala668" napisał(a):
To nie jest choroba idioto


Czyżby :
http://www.udarmozgu.pl/ogolne/choroby.html
Jednak choroba :)))
Widzisz jak szybko się unosisz :))) i to ordynarnie zamiast grzecznie wytłumaczyc. Przepraszam ale do Twojego poziomu schodził nie będe :))) Zdrowiej :)))

Komentarz był edytowany przez autora: 01.08.2013 11:33

00


Aga ~Aga (Gość)01.08.2013 11:48

"ares1" napisał(a):

Ja rozumiem Twoje argumenty. Nie wiem tylko, czy do końca dobrze zrozumiałam Twoje intencje. Teraz mówisz o skansenie, a przedtem wypowiadałeś się na temat ruchu pasażerskiego cyt:"Ile by osób korzystało z niej w dobie obecnych korków?Niestety Pan Prezydent miał inną wizję - czyli żadną czego byłem świadkiem!". Poza tym miałam wrażenie, że całą odpowiedzialność zrzuciłeś na obecnego prezydenta, tymczasem cyt: "Pan Prezydent Pol zalatwil nam torowisko do Sulejowa , Pan Prezydent Matusewicz-skazany prawomocnym wyrokiem za malwersacje finansowe zalatwil nam torowisko w obrebie granic miasta Piotrkowa , obecny Pan Prezydent Chojniak zalatwil nas na AMEN", oraz "... to BYLY Prezydent Miasta ktory obecnie jest skazany prawomocnym wyrokiem za malwersacje finansowe i kombinuje jak nie odsiedziec reszty kary choc juz wezwanie za tamta strone muru dostal dawno.To on deklarowal oficjalnie wlasnie wtedy ze za jego rzadow nic nie zagraza kolejce w P-T . Deklarowal wszelka pomoc i to on w ostatnich dniach urzedowania podjal decyzje o rozbiorce torowiska od stacji do przystanku Starostwo nie informujac nas o tym. A no i nic nie zrobil aby przejac od ZGN kompleks stacyjny( to juz drugi prezydent no i obecny tez sie nie kwapi)". A tak na marginesie, to ja również żałuję, że nie ma w Piotrkowie skansenu wąskotorówki :(, ale przypisywanie winy tylko Chojniakowi, podczas, gdy jak widać obaj BYLI prezydenci nie byli tym zainteresowani, a obecny nie posiadał funduszy na takowe przedsięwzięcie to chyba gruba przesada. Pozdrawiam.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat