metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kosmita ~kosmita (Gość)31.07.2013 14:01

Jeśli: Katarzyna, Marcin, Witold, Dariusz i cała ta spółka to prawi, grzeczni i dobrze wychowani ludzie to ten świat oszalał, a ludzie upadli na głowę. Heh

00


PERSIL ~PERSIL (Gość)31.07.2013 14:10

BARDZO DOBRE PYTANIE! Dlaczego Pampuch nie krzyczał tak za referendum kiedy jego szef siedział w więzieniu,dlaczego wtedy nie był taki praworządny? DLACZEGO WTEDY NIE WSPOMINAł NIC O HONORZE? TERAZ PRZYODZIAŁ BIAŁY PODKOSZULEK I UWAŻA ZE SIĘ WYBIELIŁ. MY MIESZKAŃCY PIOTRKOWA DOSKONALE PAMIĘTAMY JAK TO BYŁO PRZED LATY.

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)31.07.2013 14:12

"Mala" napisał(a):
Strach pomyśleć, co by było gdybyśmy nie byli w UE...


Noooo... strach... aż ciarki mi po dupie przeszły...
Buahahahahahaha :)))))))))))))))

00


O. ~O. (Gość)31.07.2013 16:07

Jezu jak ja czytam te wasze Opowieści o Matusewiczu i o tym czego to Pampuch nie robi itd. to mi sie rzygać chce . GÓWNO wiecie o stosunkach Pampucha do Chojniaka i jak widze również gówno wiecie o sprawie z Matusewiczem .

00


O. ~O. (Gość)31.07.2013 16:10

"Aga" napisał(a):

Dokładnie tak ale oni nawet ich nie znają , ale wiedzą najlepiej...

00


Ewelina ~Ewelina (Gość)31.07.2013 16:12

Najlepiej byłoby gdyby Pampuch zająłby się sobą a nie czyimś życiem... tak został sam i chce jeszcze cos robić w mieście, kto jak kto, ale on????

00


Radek ~Radek (Gość)31.07.2013 16:13

cytat" Jeśli: Katarzyna, Marcin, Witold, Dariusz i cała ta spółka to prawi, grzeczni i dobrze wychowani ludzie to ten świat oszalał, a ludzie upadli na głowę. Heh
Podpisuje sie pod tym- oni by mogle zarządzać starówka nasza... akurat na poziomie

00


ares1 ~ares1 (Gość)31.07.2013 16:48

"Aga" napisał(a):
I pamiętam czasy kolejki. W roku 1986 zamknięto ruch pasażerski, a trzy lata później towarowy. Na odcinku Starostwo - Bugaj Piotrkowski rozebrana we wrześniu 2005. Odcinek Bugaj Piotrkowski - Sulejów Pilica rozebrany w 2006. To kto według Ciebie jest winien likwidacji kolejki?


Pan Prezydent Chojniak.Coś Ci daty szwankują.Niestety mnie kościelne ani poetyckie wieczorki nie ruszają

"Kulturka-co" napisał(a):

"Kulturka-co" napisał(a):
Nie prawda - widać, że nie interesuje Cię życie kulturalne miasta. Odbywa się wiele koncertów zespołów z Piotrkowa i okolicy, zaprasza się młodych Piotrkowian studiujących w Szkołach teatralnych itd. Co do Wołoszańskiego to przykro to mówić, ale swego czasu głośna sprawa rekonstrukcji była bardzo dobrze zmanipulowana. Szanuje Pana Bogusława i pewnie rekonstrukcja byłaby na wysokim poziomie. Ale jednocześnie wiem jak wysokie koszty niesie za sobą rekonstrukcja - zwłaszcza zaplanowana z takim rozmachem przez Wołoszańskiego. Nie udało się pozyskać sponsorów i to główny powód nieodbycia się rekonstrukcji.


Pewnie tak .Stop czemu kolwiek czego kościelnemu nakreśleniu nie jest przez Pana Prezydenta!I jak tu być katolikiem!

00


notak ~notak (Gość)31.07.2013 16:49

"solar" napisał(a):

Dokładnie. Zgadzam się w stu procentach

00


ciekawska myszka ~ciekawska myszka (Gość)31.07.2013 16:57

A co dobrego dla Piotrkowa zrobiła radna G?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat