metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zuza ~zuza (Gość)31.07.2013 08:24

"filozof" napisał(a):

Którego ludu filozof? Twojego czy Reszty?

00


Kim ~Kim (Gość)31.07.2013 08:29

"bla-bla-bla" napisał(a):

Śmieszne,najpierw plujesz po Bogu i Kościele a później zabraniasz komuś używać Bóg Honor Ojczyzna? przepraszam ale to jakaś obłuda.

00


ares1 ~ares1 (Gość)31.07.2013 08:30

"Aska" napisał(a):
Popatrz na zdjęcia Piotrkowa,jak wyglądał 8-10lat temu to może zobaczysz jakąś różnicę,


Ja patrze i widze :))) I nie był taki dziurawy i chyba więcej przemysłu było!

00


Aśka ~Aśka (Gość)31.07.2013 08:35

"ares1" napisał(a):

To nie tylko problem Piotrkowa,brak przemysłu.Składaj reklamację do Rządu lat 90-tych.Chyba,że mało zorientowany jesteś dlaczego przemysł padł w całej Polsce?Cieszmy się raczej,że tak małe miasto jak Piotrków świetnie sobie radzi.

00


JG ~JG (Gość)31.07.2013 08:52

Chojniak nie ma wizji, nie umiał dobrać sobie doradców, a poza tym jest mściwym człowiekiem małego formatu.

00


ares1 ~ares1 (Gość)31.07.2013 09:10

"Aska" napisał(a):
?Cieszmy się raczej,że tak małe miasto jak Piotrków świetnie sobie radzi.


Niestety ja nie mam się z czego cieszyć bo to miasto się cofa w każdej dziedzinie.Wiem że nigdzie nie jest cukierkowo ale PT w porównianiu do innych podobnych sobie miast wypada niestety bardzo słabo.

"JG" napisał(a):
Chojniak nie ma wizji, nie umiał dobrać sobie doradców


Coś w tym jest.

00


Aśka ~Aśka (Gość)31.07.2013 09:18

"ares1" napisał(a):

Zwróć się zatem do Pana Pola z PIO,bo to za jego kadencji w Piotrkowie zniknęło najwięcej przemysłu.

00


Aśka ~Aśka (Gość)31.07.2013 09:28

"ares1" napisał(a):

Może podasz przykłady Ares,w której to dziedzinie Piotrków był kiedyś lepszy,co?

00


Judasz ~Judasz (Gość)31.07.2013 09:43

"sklave" napisał(a):
Podobno dopóki kula się nie stoczy prezydenta będziemy mieli tego samego.


Nie namawiaj do dewastacji zbóju ;)

00


ares1 ~ares1 (Gość)31.07.2013 09:49

"Aska" napisał(a):
Może podasz przykłady Ares,w której to dziedzinie Piotrków był kiedyś lepszy,co?


Więcej się działo kulturalniej ( nie promuje się ludzi z PT np Wołoszańskiego), stan dróg był o niebo lepszy itd za rządów Pana Prezydenta zlikwidowano potencjał turystyczny jakim była kolejka waskotorowa!Kościoły i rynki na to się kładzie nacisk choć nie wiem czemu )można wszędzie zobaczyć kolejki nie!

Komentarz był edytowany przez autora: 31.07.2013 09:51

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat