metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mol molranga01.06.2014 21:33

Fotograf zdjęciami się nie wykazał-chyba, że były takie zalecenia.

81


ormo ~ormo (Gość)01.06.2014 21:33

taki fanatyzm powjnjen byc karalny

44


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)01.06.2014 21:37

"zzz" napisał(a):


"gosc-21" napisał(a):


Żaden fanatyzm. Po prostu czasy obecnie tak zdziwaczały, że trzeba w taki osobliwy sposób przypominać, że istnieją pewne tradycyjne, normalne i ponadczasowe wartości.
Maszerują feministki, maszerują homoseksualiści, maszerują zwolennicy "małżeństw" jednopłciowych, to i zwolennicy tradycyjnego modelu rodziny też chyba mogą maszerować, prawda?

62


cyber ~cyber (Gość)01.06.2014 21:49

Ciekawe co tam zalonnica robila, bronila praw rodziny ?

72


tw ~tw (Gość)01.06.2014 22:11

Można robić pochody pierwszomajowe, to należy szanować też ludzką wiarę. Tolerancja to podstawa.

43


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)01.06.2014 22:43

Chciało sie wolności i zachodu to macie burdel w kraju i zlodziejski totalitaryzm w wykonaniu PO i zadne marsze wam nie pomoga bo dzieci od tego nie przybedzie napewno .Moje mieszkaja juz za granica maja wlasne domy i godne warunki do zycia ,ja tylko załuje ,ze z tego burdelu po stanie wojennym nie wyjechalem na stale i w d...mam patriotyzm bo dziadek walczyl o wolnośc na froncie wschodnim i nawet grobu nie ma ,wszyscy przewracaja sie w grobie widzac jak zlodzieje rozkradli nasz kraj

60


mol molranga01.06.2014 23:49

Proszę porównać zdjęcia jakie zostały umieszczone z pochodu pierwszomajowego: http://www.epiotrkow.pl/news/Piotrkowianie-w-pochodzie-1majowym-,18424

31


luzik luzikranga02.06.2014 12:34

Znowu jacyś idioci chcą zaglądać mi pod kołdrę albo nawet i pchać łapy w moje gacie! Precz!!!

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat