metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ej ~ej (Gość)27.05.2014 14:03

W Polsce nie ma co liczyc na wieksze wynagrodzenie. Byle tylko po trupach do celu. A Polsaka bedzie Polska bez Polakow bo wszyscy uciekana za granice. Nie zapominajmy ze co roku idzie w gore gaz, prad, zywnosc. A pensja stoi albo podwyzsza o nie cale 100 zl.

30


guest ~guest (Gość)27.05.2014 14:09

Płaca minimalna jest tylko po to by do budżetu wpływały odpowiednio wysokie kwoty ze składek i podatków. Bo dla konsumenta oznacza to tylko podwyżkę cen.

50


luzik luzikranga27.05.2014 14:31

"4545454" napisał(a):
w Anglii teraz też wielkich kokosów nie zarabiają ale koszty życia są o wiele niższe


Fajne zagadnienie poruszyłeś. A spróbuj jeszcze zastanowić się, czemu w Polsce wszystko takie drogie. Może to zasługa nienachlanych byzmesmenóf, którzy - powiedzmy - w trzy lata chcą zarobić na okazałą willę i daczę z basenem, nowego porschaka i podróż dookoła świata?

22


Frank ~Frank (Gość)27.05.2014 14:52

"luzik" napisał(a):
A spróbuj jeszcze zastanowić się, czemu w Polsce wszystko takie drogie.

czytaj a się dowiesz: http://www.pomysloprzyszlosci.org/att/1/Folder.pdf

10


lemurrollo ~lemurrollo (Gość)27.05.2014 16:06

Stękacie jak stare dziady...Popatrzcie na parkingi same wypasione bryczki...Mało teraz jeden samochód to mało. "Pan" ma swój bolid i "Pani" swój, przecież musi mieć pojazd na zakupy i do szkoły trzeba dziecko zawieźć. Kiedy jest mowa o zarobkach to jest taka bida, że aż piszczy.

44


zenon hulajnoga ~zenon hulajnoga (Gość)27.05.2014 16:37

"alf" napisał(a):
1731 zł brutto, czyli dla pracownika netto 1272,25 zł
Państwo w postaci podatku zabrało już 458,75zł + pracodawca musi oddać państwu 359,02zł co daje razem 817,77zł podatków.

nie zapomnij jeszcze odliczyć od tej pensji PIT na koniec roku

10


Lesina23 Lesina23ranga27.05.2014 18:49

"luzik" napisał(a):


Jak zawsze przywalisz... wiesz że gdzieś coś dzwoni ale nie wiesz gdzie. biznesmeni mogą być tacy dzięki wysokim podatkom zatrudnienia, wysokiemu kosztowi życia oraz wysokiemu bezrobociu. Jakby był wolny rynek i dużo miejsc pracy polacy byli by postrzegani jako fachowcy i by mieli wyższe pensje bo by było potrzeba wykwalifikowanych ludzi. A póki jest tak jak jest to możesz cisnąc na biznesmenów ale taki jest rynek i tak moga :P

"lemurrollo" napisał(a):


kto ma dwa samochody to ma a samochód to nie będę się czepiał to jest narzędzie a nie jakiś luksus.

11


pracownik browaru pewnego ~pracownik browaru pewnego (Gość)27.05.2014 19:02

Ja dziękuje za takie podwyżki...Dostałem aneks umowy o podwyżce z 1126zł na 1500zł.I co ?i nic jak miałem tyle samo tak mam.

40


tee ~tee (Gość)27.05.2014 19:09

tak wystarczajaca, 1200zl na reke a 800zl na mieszkanie w bloku i co 400 zl na reszte zycia? suuuuuperr kurrr....... jeee...e. PO

70


lemurrollo ~lemurrollo (Gość)27.05.2014 19:41

"Lesina23" napisał(a):
kto ma dwa samochody to ma a samochód to nie będę się czepiał to jest narzędzie a nie jakiś luksus.

Co ty nie powiesz dwa samochody to narzędzie ??? Ludziska którzy są chorzy i żyją z chorobowego albo renciści mają utrzymać dwa samochody ??? Zdrowe byki którzy pod stołem dostają forsę mogą sobie pozwolić na takie luksusy, bidoki za 1200 oficjalnie.

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat