metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
VIP ~VIP (Gość)26.05.2014 18:47

Hmm nikt nie zwrócił uwagi na 1 rzecz. W połowie kwietnia od osób związanych z klubem dowiedziałem się, że 3/4składu ma kontrakty do czerwca i nikt z nimi nie rozmawia na temat przedłużenia. Na początku maja okazało się, że kontrakty gdzie indziej mają podpisane nasze "gwiazdy" - Daćko i Pilot. Widzieliście jak oni grali ostatnie 5-6 spotkań? Bez komentarza. Co oni mają się zabijać za klub jak zaraz ich nie będzie. Przecież cuda nas ratowały i z Legionovią i Gwardią. A co do naszych kibiców. Gdzie oni są pokazali nam kibice Gwardii i teraz Nielby. Naszych nie było..Niech się lepiej uczą dopingu przez cały mecz..A nie rzucą k....ami parę razy i wszystko. Pozdrawiam
I liga też jest liga!

20


januszek ~januszek (Gość)26.05.2014 18:48

Leżącego się nie kopie,poczekamy na wyniki tego spotkania w zarządzie i będziemy mądrzejsi.Mam nadzieję,że pogonią Szczukocką z tym jej zarządem i zaczną budować od podstaw.Drużyn młodzieżowych praktycznie nie ma,nie ma co się napalać na natychmiastowy powrót do ekstraklasy,ale w przeciągu 3 lat zbudować i ograć zespół.Ktoś odejdzie,ale w ich miejsce trzeba ściągnąć nowych zawodników.

21


do VIP ~do VIP (Gość)26.05.2014 19:11

O tym,że zawodnikom kończą się kontrakty i nikt z nimi nie rozmawia,pisałem o wiele wcześniej.Ten klub nie ma żadnej perspektywy działania,nie było planu A(na dalszą grę w ekstraklasie),ani planu B(w wypadku spadku z ekstraklasy).Zawodnikom kończą się kontrakty,wielu już z końcem maja.Jedynym wyjściem jest wybór normalnego prezesa i normalnego zarządu.Nie raz i nie dwa krytykowałem Zwierzchowskiego,ale on w porównaniu ze Szczukocką to jest guru piłki ręcznej.A Szczukockiej udało się wszystko zniszczyć,spadek drużyny,rozpad młodzieżowych zespołów,brak podpisanych kontraktów z zawodnikami...A my mamy koniec maja.

10


coma ~coma (Gość)26.05.2014 21:03

BRAWO FURMAN, BRAWO MERK. kilka razy się zastanawiałem dlaczego tych ludzi kojarzonych zawsze z KIPEREM niema nagle w tym klubie. {widziałem ich kilka razy na trybunach)Od niedzieli już wiem. Panowie szacunek - trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść - NIEPOKONANYM. Wy to jak widać wiecie. Dobrze że nie firmowaliście swoimi nazwiskami tego co się stało z tym klubem- a może wiedzieliście po działaniach zarządu że tak będzie i dlatego Wasza decyzja-GRATULUJĘ. Reszta pseudo działaczy Szczukocka, Berliński, Zwierzchowski Kozłowski rozmienili się na drobne. Smród za nimi będzie się ciągnął jeszcze długo. Nie poukładać takiego zespołu z kadrowiczami w składzie zakrawa o groteskę. A może to nie takie proste jak im się wydawało. "MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG..............

21


jaki ~jaki (Gość)26.05.2014 20:54

nielba nie ma kasy na ekstraklasę więc panie sekretarzu może z promocji miasta odkupić ich miejsce ha , ha , ha , ha , ha ..........................................................................................................................................................................................

11


jaki ~jaki (Gość)26.05.2014 22:20

"coma" napisał(a):
BRAWO FURMAN, BRAWO MERK. kilka razy się zastanawiałem dlaczego tych ludzi kojarzonych zawsze z KIPEREM niema nagle w tym klubi


bo lepsza jest ciepła posadka w osirze

32


kibic ~kibic (Gość)27.05.2014 09:12

A gdzie jest twórca tego "sukcesu" Doradca d/s Sportu.Kosztem
Piotrcovii chciał zbudować potęgę Kipera.Może ktoś walnie ręką w stół i zrobi porządek ze sportem w mieście.Kluby mają
w nazwie Miejski,więc miasto winno mieć też wpływ na to co się dzieje.

40


na co kogo stać ~na co kogo stać (Gość)27.05.2014 10:35

Profesjonalne kluby grające w ekstraklasie powinny mieć strategicznego sponsora, a nasze, niestety nie mają. Nie może nim być miasto. Lepiej grać w niższej klasie rozgrywkowej i przeznaczyć więcej pieniędzy na szkolenie młodzieży.
Tak naprawdę grać w ekstraklasie ogony to nie jest najlepsza promocja. Ludzie z Polski patrząc na tabelę i widząc nasze drużyny broniące się przed spadkiem od razu widzą, że brakuje w nich kasy. Jesteśmy uważni przez nich za biedaków. W lidze po prostu jesteśmy tłem i nic nie ma to wspólnego kreowaniem jej.
Lepiej być tym tuzem w niższej lidze i dać szansę na rozwój miejscowej młodzieży. Tu jest dopiero pole do popisu.
Gdyby te same pieniądze zostały przeznaczone, co zostały w ostatnim sezonie utopione, to by wiele osób z tego skorzystało.
Mielibyśmy fajny zespół (częściej byśmy cieszyli się ze zwycięstw) I-ligowy. W takim klubie znalazły by się pieniądze na szkoleniowców do grup młodzieżowych, które by miały możliwość uczestniczenia w turniejach, obozach, można by było zakupić sprzęt sportowy itp.
Ludzie natomiast na mieście nie byliby tak anty nastawieni do klubu, lecz by z chęcią jemu kibicowali i się nim interesowali.
Jeśli klub jest zbyt związany z polityką to wcześniej czy później upadnie. Zmieni się opcja na górze i spadasz jak strażak na rurze.
Klub musi przede wszystkim być dobrze zarządzany. Wówczas mentalnie jest silny. Jest przygotowany na zwycięstwa i na porażki.
Tego w Piotrkowianinie w ogóle nie było. Spadek nikogo nie powinien dziwić. W ostatnich latach doznała tego Concordia, teraz Kiper, oby była to nauczka dla wszystkich naszych klubów.
PS. Grajcie, rywalizujcie o punkty i bawcie się sportem w tej klasie rozgrywkowej, na którą faktycznie Was stać.

21


VIP VIPranga27.05.2014 11:03

Tylko, że na niższe ligi mało kto patrzy. Lepiej być widocznym w grupie spadkowej niż "tuzem" w I lidze. Nie musimy z każdym wygrywać,nie musimy być hegemonem w jakiejkolwiek lidze. Pieniędzy ile jest tyle jest, zawodników można kupić za te pieniądze określonej klasy i tego nie przeskoczymy. Jednak musi być porządek w sprawach zarządczych. Myślałem, że po poprzednim spadku to wszystko się oczyści, ale niestety poszło to w drugą stronę. Ile było opóźnień w opłatach (jeszcze za Jednoroga)? Jaki jest bu..el w klubie? Co z kontraktami? Jak zawodnik ma grać jak mu nie płacą i nie wie co będzie dalej? Daćko i Pilitowski na FB już powiedzieli, że odchodzą..A widzieliście reakcję niektórych zawodników na spadek? Człowiek się przejmuje, martwi, smuci po takim meczu a nasz zawodnik z uśmiechem jak u Jokera gratuluje przeciwnikom! Kolejna sprawa "kibice" - zaorać to bydło i tyle. W grupie siła a pojedynczo każdy d..a i tyle :D

00


VIP VIPranga27.05.2014 11:09

A strona internetowa Piotrkowianina to jakaś kpina..
Kasia Pasternak poszła do Sambora Tczew. Teraz możecie łatwo zgadnąć, gdzie wyląduje Pilot :)

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat