metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
luzik luzikranga09.06.2014 07:42

Znowu ulica Próchnika! Co za kapuś tam mieszka!

310


rodzic ~rodzic (Gość)09.06.2014 10:46

Słuszna uwaga! Jak czytam wypowiedź pełnomocnika pana prezydenta, prezydent Chojniak nie widzi potrzeby urządzenia bezpiecznego i przyjaznego placu zabaw dla dzieci jak ten na osiedlu przy urzędzie pracy czy przy ul. Norwida? Dlaczego wmawia się rodzicom - wyciągamy dzieci z bramy i że wszystkie dzieci są nasze? Jak widzę i czytam powyższy artykuł są mieszkańcy którym nie jest obojętny los naszych naszych dzieci. Temu mieszkańcowi co poruszył ten temat należą się wyrazy podziękowania. Szkoda że wśród radnych jest tak mało ludzi wrażliwych.

100


VIP VIPranga09.06.2014 11:09

Osoba, która zezwoliła na budowę czegoś takiego:
a) nie ma dzieci,
b) nie ma wyobraźni,
c) obie odpowiedzi są prawidłowe.
Choć mnie osobiście problem tej piaskownicy nie dotyczy, to chwała osobie, która to nagłośniła. Istnieje szansa na rozebranie tego dziadostwa. W innym wypadku mniej więcej za tydzień byśmy czytali o śmiertelnym wypadku na "placu zabaw".

61


benio ~benio (Gość)09.06.2014 11:13

Taka sama betonowa piaskownica jest na placu zabaw za rynkiem przy ul. Wyzwolenia.

60


obs. ~obs. (Gość)09.06.2014 11:34

do luzika. Mieszkają tam przede wszystkim ludzie...

60


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)09.06.2014 11:44

W ogóle te place zabaw są jakieś takie, ten przy szaletach miejskich - jaka to przyjemność tam zabawy, tak jakoś ponuro i byle jak. Mamy place zabaw w ilości, ale w jakości niestety nie..

61


kozak13 kozak13ranga09.06.2014 12:19

Powiem szczerze, że całe dzieciństwo spędziłem w takiej betonowej piaskownicy u nas na osiedlu i jakoś zagrożenia zdrowia i życia nigdy nie było. Huśtawki i zjeżdżalnie itd były twarde metalowe proste jak cep i też nie pamiętam aby któremuś z nas coś się wydarzyło. Z drugiej zaś strony sam mam teraz dziecko i nie wydaje mi się aby coś mu się stało przez te krawężniki, najwyżej wilka złapie od siedzenia hehe. Ale przyznam, że jedynie co mnie razi to estetyka. Rzeczywiście milej było by gdyby to było jakieś kolorowe drewno niż szary beton.

43


Czarna ~Czarna (Gość)09.06.2014 12:44

Powiem szczeze mieszkalam nat za dziecinstwa i zadnej krzywdy sobie tam nie zrobilam ciekalam na skweze caly czas i jest wszystko wpozadku rence , nogi cale Piaskownica moze byc betonowa ale boki moglibyscie zalozyc drewniane zeby dzieci mogli usiasc normalnie i nie zlapja zadnej chorogby .
Rzeczywiście milej było by gdyby to było jakieś kolorowe drewno niż szary beton.

22


umyślny ~umyślny (Gość)09.06.2014 12:48

to wszystko dla Was drodzy piotrkowianie - na banerach pisze słońce Piotrkowa, tylko brakuje, że to za Wasze pieniądze. Kozak13 to wielbiciel rządzących w mieście i tak hehe

50


JOLECZKA 22@ ~JOLECZKA 22@ (Gość)09.06.2014 13:22

Zamiast takiej betonowej piaskownicy jesli mozna to nazwac Piaskownica - postawili by dzieciom maly skromny placyk zabaw a jest to mozliwe na takim skwerze .

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat