metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kółko i krzyżyk ~kółko i krzyżyk (Gość)15.11.2013 15:16

Na przyszły rok trzeba odsunąć od koryta obecnych radnych i wybrać nowych którzy nie byli jeszcze radnymi. Jak to zrobić? SLD ma swoich kandydatów którzy jakby nie patrzał z 1 miejsca na listach i tak wejdą do rady miasta. Razem dla Piotrkowa podobnie. Platforma będzie miała kłopoty z zapełnieniem listy bo dotychczasowych radnych już nie wybierzemy. Może lider L.Pencina się załapie z 1 miejsca. PiS? Z 3 obecnych Kozłowski nie ma szans. Masiarek ma pewne miejsce na liście Razem dla Piotrkowa. Z Gaikowi to nie zależy na byciu radnym. On ma tyle kasy, że nie musi dorabiać jak jedna z radnych RdP. Wtajemniczeni wiedza o kim mowa. A lekarzy ludzie wybiorą bo leczyć się muszą. Powiedzieć lekarzowi ja na pana głosowałem dużo pomaga pacjentowi.

00


Wolna Polska od pasożyctwa ~Wolna Polska od pasożyctwa (Gość)15.11.2013 16:04

Ludzie przecież to jest bardzo dziwne by młokos jeszcze można by rzec, że z mlekiem pod nosem zostaje dyrektorem, a ktoś kto ma np. 20 lat doświadczenia nie zostaje nim?
Cóż Ja wiem, że w życiu wszystko jest możliwe aczkolwiek cuda się nie zdarzają, a jedynie ludzie ułomni podpierają się cudami.
Tutaj siła wyższa zadziałała z ramienia silniejszego Pana do obsady stołka i werbowania głosów naci pracującej w danej strukturze budżetowej by koryto było zawsze pełne, a świnie ni grama tłuszczu z spasłej dupy nie straciły.

00


no ~no (Gość)15.11.2013 17:54

A wiecie o tym ,że ludzie z prawicy razem po miescie sieją plotke ,że zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem uchwały jest nielegalne... czy to jest kłamstwo czy tylko głoszenie swoich poglądów?

00


zw ~zw (Gość)15.11.2013 18:49

Skąd P. Pampuch miał pieniądze na te wszystkie gazety, broszury, banery itd.? Na całą kampanię referendalna? - na to miał, a na uiszczenie karty nie ma!? Ile kosztowała ta cała kampania kosztowala? Czy wtedy nie myślał o swoich działaniach? Teraz chowa się za ich plecami? Wstyd! A czy myślał o dzieciach i najbliższych tych wszystkich osób, których oczernial?

00


mol molranga15.11.2013 22:57

A taki kozak był. Paragrafami rzucał w sądzie. Jeśli tak mu źle w Piotrkowie niech się odwoła do Warszawy, może tam znajdą inne paragrafy o których w Piotrkowie nie słyszeli. Piotrkowski Ikonowicz się znalazł.

00


mieszczuch ~mieszczuch (Gość)16.11.2013 12:42

Kozak, nie kozak Ale odwagę miał żeby władzy się postawić i prawdę powiedział o korupcji, ministerstwie i zadłużeniu. No i podwyżek dzięki niemu nie było w tym roku. A to że psy Chojniaka zjadają tutaj to wcale mnie nie dziwi. Koryta pilnują a za grosz odwagi nie mają!

00


ciekawy ~ciekawy (Gość)16.11.2013 15:53

A na kurs szybowcowy dla siebie i swojego "małego" dziecka ma? To nie są tanie przyjemności.

00


Obiektywny nie z PT. ~Obiektywny nie z PT. (Gość)16.11.2013 16:40

"Mam zapłacić majętnym ludziom w sumie osiem tysięcy złotych. Utrzymuję dwójkę swoich małoletnich dzieci. Nie mam w tej chwili takich pieniędzy." Tą wypowiedzią Pan Pampuch, specjalista PR w zakresie kształtowania wizerunku osób, to nie błysnął. Proszę wpisać w google jego nazwisko i poczytać czy się zajmuje: https://www.google.pl/search?q=Marcin+Pampuch&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=25CHUpnJHcfQsgb1o4H4Cg
Czy on naprawdę nie ma pieniędzy - a na nurkowanie, latanie szybowcem i inne hobby ma. Szkoda, że do polityki wciąga dzieci.

00


psina lesina ~psina lesina (Gość)16.11.2013 16:44

"ciekawy" napisał(a):
A na kurs szybowcowy dla siebie i swojego "małego" dziecka ma? To nie są tanie przyjemności.


to z deka zaczyna pachnieć pomówieniem,lepiej uważać.

00


assa ~assa (Gość)17.11.2013 01:22

"Czy w Piotrkowie jest kumoterstwo i zatrudnianie znajomków, czy nie ma? - powiedział Pampuch."
A jak byles u boku Prezydenta to kim byles ?Znajomkiem?
Zenada panie Pampuch!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat