metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
:) ~:) (Gość)06.06.2014 11:43

W końcu w naszym mieście , te herbatki są odlotowe

30


klient ~klient (Gość)06.06.2014 12:26

Zastanawia mnie jedno czy ludzie nie widza gastronomii w focusie, świeże soki z kartonów a nie wyciśnięte z owoców tak jak reklamują,, wlewane na zapleczu, w wietnamskiej kuchni brak niektórych składników w daniach, włosy w potrawach, taką gastronomię oferuje nam Piotrków a ludzie w Piotrkowie są mało wymagający to i byle co jedzą.

54


jajaja ~jajaja (Gość)06.06.2014 13:53

Czemu nie piszą o otwarciu nowego sklepu warzywnego na Wyzwolenia, nowej szkoły kierowców albo punktu lotto?!
Nie godzą się na wszelką niesprawiedliwość w naszym mieście, jawnie popierają prezesa upadającego klubu sportowego w walce z Chojniakiem i jeszcze takie numery. A czemu nie ma zaznaczenia, że to reklama? Bo nikt za nią nie zapłacił. To dopiero przegięcie. Ale spoko, jeszcze dziś przy tym niepodpisanym wypracowniu będzie widniał czerwony napis "reklama" a mój komentarz zostanie i wyjdę na idiotę. Albo komentarz zniknie... .

53


smakosz ~smakosz (Gość)06.06.2014 14:29

Trzeba być hardkorowcem i to jeszcze zdesperowanym, że tam "toto" jeść...

21


teakt ~teakt (Gość)06.06.2014 16:18

A gdzie jest ten cały focus?

40


zacofany Piotrków ~zacofany Piotrków (Gość)06.06.2014 16:59

Widzę, że piszą tutaj ludzie, którzy chyba całe życie nie wyjechali poza Piotrków ...
Piliście kiedyś ten napój, że tak piszecie....
wszyscy tylko narzekają i nic nie robią,
moim , zdaniem herbatki są bardzo smaczne:P
wiem, bo próbowałam

03


yogo ~yogo (Gość)06.06.2014 18:02

Bubbl jst ok
Nie wiem o co chodzi

02


Appa ~Appa (Gość)06.06.2014 21:46

Kulki boba strzelające w ustach sokiem?! Widzę, że świat idiocieje. Pora umierać?

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat