metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)21.07.2013 15:50

Znów ktoś zakombinował żeby kase od ludzi wycyganić!

20


tutaj tutajranga21.07.2013 20:05

Tak jest. Się odrolni i po sprawie. Pamiętamy, jak się to robi i ile to kosztuje.

10


.pt. ~.pt. (Gość)22.07.2013 09:15

"jeżeli działka jest przynależna do gospodarstwa rolnego, to można na niej budować" - czyli już wiadomo, że ustawę namaścił Pawlak i chłopaki z PSLu. Przy okazji zab;okował rozwój budownictwa w całym kraju. Głosujcie dalej na PSL to nic nie będzie można zrobić, jak się nie będzie będzie rolnikiem, albo w krusie.

10


ares1 ~ares1 (Gość)22.07.2013 10:00

".pt." napisał(a):
Głosujcie dalej na PSL to nic nie będzie można zrobić, jak się nie będzie będzie rolnikiem, albo w krusie.


Bardzo mądre słowa!!!

10


załamany ~załamany (Gość)23.08.2013 14:52

Ludzie trzeba zrobić porządny STRAJK w Sejmie bo te barany z tego cyrku naszego nas wykończą ,nic nie robią żeby ułatwić nam życia tylko sobie . TAK REPREZENTUJĄ POLSKE !!!

30


Rozpacz ~Rozpacz (Gość)23.08.2013 19:43

Dziś z żoną pełni zapału do budowy upragnionego domu byliśmy złożyć wniosek o Warunki Zabudowy.Pierwsze pytanie i uderzenie o beton:NIC TAM NIE POSTAWICIE!!! Działka po rodzicach przy starym domu a my nie możemy się tam budować.Wcześniej sprawdzałem jaki dom można tam budować(kąt nachylenia dachu itp)ale nigdzie nie znalazłem że ustawa się zmieniła z końcem maja.Nikt tego nie nagłaśniał,nie informował.ważniejsze w mediach były związki partnerskie, kibole,politycy a nie zwykły człowiek który chce mieszkać w swoim domu.Dlaczego pytam? Żal i rozpacz naprawdę.

20


Mirek ~Mirek (Gość)30.09.2013 10:24

Rany Boskie musi byc jakieś rozwiązanie kupiłem 3 lala temu działke i co teraz okazuje sie ze jest klasa 3 Banda decydentów całosc zwolnił bym

30


:) ~:) (Gość)03.10.2013 23:09

zrobiono tak by kupowac mieszkania od Państwa ( deweloperów ) he,he a nie wydawać kase na wlasne domy :)z których mają mniejszą zarobek:)

50


~Beata ~~Beata (Gość)16.10.2013 09:20

Ja dostałam w darowiźnie od rodziców maleńką działkę na której chciałam wybudować maleńki domek.Końcem stycznia 2013 zwróciłam się do gminy o warunki zabudowy ale okazało się że muszę mieć warunki przyłączy wody i prądu.Wodociągi nie przyjęły mi sprawy tłumacząc,że nie mogą,bo trwa ich przekształcanie w jakąś spółkę- to przeciągnęło mi sprawę dość długo-potem ze względów pogodowych(dojazd do wodociągów około 2km po lodzie)nie dojechałam -a nikt jak piszecie nie poinformował mnie żeby starać się szybko bo wchodzi taka ustawa-ani gmina ani wodociągi.Gdy dojechałam w czerwcu to wodociągi bezczelnie skasowały ode mnie sto złotych za te warunki,mimo tego,że wiedzieli że nie dostanę już warunków zabudowy bo działka to RII.Od nich prosto pojechałam do gminy i tu przeżyłam szok-nie dostanę warunków bo weszła ustawa.Jedna jedyna działka ,którą posiadam i to od rodziców tuż obok ich domu!!!Też mam swoje lata i nie kusi mnie żeby czekać aż posłowie zmienią ustawę na przyjazną dla prostych normalnych ludzi albo żeby gmina zrobiła plan przestrzennego zagospodarowania, Ta ustawa ma na celu "udupić" kogoś takiego kogo nie stać na kupno innej działki budowlanej,bo wtedy zabraknie mu kasy na dom,a nie deweloperów bo oni mają kasę i znajomości i sobie "poradzą" z tą ustawą.

50


Ala ~Ala (Gość)16.10.2013 19:16

Jestem w identycznej sytuacji:((( mamy strasznie bezmyślne władze:(((

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat