metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Mila ~Mila (Gość)05.09.2013 07:56

Jeżeli Pampuch powie, że tutaj
obok mnie widzi wielbłąda,
to Sąd Pampuchowi udowodni,
że wielbłąd nie jest wielbłądem!

http://img29.imageshack.us/img29/1384/s4pd.jpg[/b]

00


uważny czytelnik ~uważny czytelnik (Gość)05.09.2013 08:00

Przeglądam oba numery gazetki referendalnej i w żadnym nie ma wzmianki, że wiceprezydent Kacperek był kiedykolwiek wiceprezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Moszczenicy w Moszczenicy. Owszem, jest napisane, że był członkiem rady nadzorczej tej spółki, ale to prawda, można to bezpłatnie sprawdzić na stronie Krajowego Rejestru Sądowego.
Z jaką w takim razie rzetelnością Sąd rozpatruje sprawy, skoro każdy może sprawdzić, że akurat to jest nieprawda?

00


janusz ~janusz (Gość)05.09.2013 08:00

po tym zajsciu juz wiem NIE IDE :)

00


kto kłamie? ~kto kłamie? (Gość)05.09.2013 08:04


************************
Polecam Państwa uwadze zmanipulowany przez Urząd Miasta film z posiedzenia Rady Miasta dn. 28 sierpnia.
Chodzi o kamienicę róg Sieradzkiej i Rycerskiej. Urzędniczka referatu udziela wyjaśnień, potem swoją tyradę - napaść na p. Maćkowiaka wygłasza wiceprzewodniczący Rady Miasta radny Staszek - niby pytając a zarazem udzielając twierdzących sformułowań, a potem na filmie BRAK (bo został wycięty ten fragment) odpowiedzi tej samej urzędniczki, że NIE jest to nieruchomość spółki DOM ani tym bardziej p. Maćkowiaka. DOM sprzedała tą kamienicę jeszcze w 2007 roku. Obrzydliwe zachowanie p. Staszka, podcięte jeszcze nożyczkami przez szefową Telewizji Piotrków panią Jarszak.
Zmanipulowany film dostępny na oficjalnym portalu miasta
www.piotrkow.pl
oraz na Youtube.com
Podaję linka:

(oglądać min. 07:09 - 08:42)
I to jest wystarczający powód, żeby ich zdjąć ze stanowisk.

00


ares1 ~ares1 (Gość)05.09.2013 08:04

Czy Marian na rozprawie się pojawił?Super jest czwarta fotka ukazująca rzetelność w wykonywaniu tzw powołania dziennikarskiego Pani Jarszak :))) Przyklejona do jednej opcji :))) Nie śmierdzi to tubą gebelsoską ?!

00


sklave sklaveranga05.09.2013 08:09

Triumf sprawiedliwości nad ideologią.
.....
W kredyt wzięty każdy próg!
To gospodarczy cud!
Prawo chroni polski lud!
A z sądów bije smród! .
.......
Kołysanka platformerska
Znów stara zgraja szczęśliwym trafem,
bez głów, bez planów, za to z rozmachem
do żłobu toczy swe tłuste cielska!
Idzie Platforma Obywatelska!
Do sądu złodziej śmiało ucieka,
Bo wszak korupcja prawem człowieka!
Czar PRL-u wraca do formy,
Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy.
...
W Złotych Czasach PRL-u nie było tylu złodziei.
Był tylko Ali Baba ze swoimi czterdziestoma rozbójnikami.
No a dziś na każdym rogu jak nie Ali Baba to Al Capone....
...
Rozliczmy wpierw Bolka który miał rozliczyć a nie rozliczył żadnego komunisty.
Siebie też.
Nie pozwólmy by Rostowski uciekł na Wyspy wraz z majątkiem.
Więcej:
Foto:
Pięść Tuska dla niezadowolonych.
http://sklave.manifo.com/galeria

00


antyChojniak ~antyChojniak (Gość)05.09.2013 08:14

I oto cała prawda o frustratach.
NIE IDĘ!
Ja "odwołam" Chojniaka w prawdziwych wyborach.

00


Wanda ~Wanda (Gość)05.09.2013 08:21

a czy mi ktoś wyjaśni Dlaczego:
A. Ci z Pio na kogo sie patrzy [nawet na zdjęciach widać] to są usmiechnięci zadowoleni i optymistyczni ?
B. Ci z urzędu miasta zawsze nadęci, nachmurzeni, nabzdyczeni, smutni, jakby chorzy na wrzody żołądka, żóltaczkę i mieli tasiemca ?

00


Mydełko Fa ~Mydełko Fa (Gość)05.09.2013 08:32

"antyChojniak" napisał(a):
I oto cała prawda o frustratach.NIE IDĘ!Ja "odwołam" Chojniaka w prawdziwych wyborach.


Nie mydl nikomu oczu!

00


wintage ~wintage (Gość)05.09.2013 08:38

"Wanda" napisał(a):
a czy mi ktoś wyjaśni Dlaczego:
A. Ci z Pio na kogo sie patrzy [nawet na zdjęciach widać] to są usmiechnięci zadowoleni i optymistyczni ?
B. Ci z urzędu miasta zawsze nadęci, nachmurzeni, nabzdyczeni, smutni, jakby chorzy na wrzody żołądka, żóltaczkę i mieli tasiemca ?


Ad B.
Może z przejedzenia tacy nabzdyczeni, cierpią na zatrucia pokarmowe częściej, może woda sodowa uderza im do głowy(stąd bóle głowy), może kompleksy dokuczają i koszmary senne. Brakuje świeżego powiewu, przecie kiszą się wciąż w tym samym sosie, więc duszą się, stają się ociężali. Jaka na to rada? Zmiana! Zmiany! Zmiana trybu życia i stanowiska! Praca fizyczna uzdrowi ! Najlepiej praca fizyczna na rzecz miasta!!! Dożywotnio!

00


Nowy komentarz

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat