metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
qqqqqqqqqqqqq ~qqqqqqqqqqqqq (Gość)05.06.2014 09:14

w pełni zasłużone zwycięstwo

125


obs. ~obs. (Gość)05.06.2014 09:38

Przez minione 25 lat najwięcej na tych przemianach zyskał kościół katolicki. Przede wszystkim w wymiarze materialnym. A jak się mieszka w takim prownicjonajnym mieście jak Piotrków to trzeba z kościołem żyć w zgodzie. Nie ma przemysłu są kościoły.I nie ma tu nić do rzeczy wymiar duchowy. Ten jest tylko na pokaz.

86


luzik luzikranga05.06.2014 09:42

W warunkach wykluczenia społecznego żyje 27,8% polskich obywateli. W głębokiej biedzie żyje aż 14,2% polskich obywateli. To są dane Eurostatu.
Dziękujemy wszystkim walczącym o takie Polskie, dziękujemy wszystkim styropianowym warchołom i ich czarnym pomagierom - nawet jeśli akurat chodzą w różowej sukience.

96


ciekawy ~ciekawy (Gość)05.06.2014 12:20

kiedys w PT tez był jeden ksiądz promowany przez media
i po pewnych stwierdzeniach zajęła się nim prokuratura
czyżby kolejny ksiądz chciał opuśćic to odnowione miasto ?

46


polak mały ~polak mały (Gość)05.06.2014 12:45

Ten kapłan jest członkiem rady osiedla Wierzeje. Nie powinno się mieszać osób duchownych w plebiscycie związanym z 25 rocznicą pierwszych częściowo wolnych wyborów z osobami które przyczyniły się do rozwoju gospodarczego naszego miasta a także do rad osiedli. Kościół to pokora i skromność. Życie w ubóstwie i sandałach jakoś nie pasuje do dzisiejszych czasów kiedy hierarchowie kościelni zamiast na żyć skromnie jak nakazuje Papież Franciszek, jeżdżą luksusowymi samochodami i nie żyją w ubóstwie jak pustelnicy.

65


PTB PTBranga05.06.2014 12:49

"ciekawy" napisał(a):
~ciekawy (Gość)
25 minut temu, 12:20
kiedys w PT tez był jeden ksiądz promowany przez media
i po pewnych stwierdzeniach zajęła się nim prokuratura
czyżby kolejny ksiądz chciał opuśćic to odnowione miasto ?


Nie mierz wszystkich swoją miarą, a jak nie masz nic w temacie do powiedzenia to po co w ogóle coś piszesz?

54


Bosski ~Bosski (Gość)05.06.2014 14:50

Ten Kapłan jako jedyny dał chrzest mojemu dziecku.Dobry człowiek.Gratuluje

91


anty katol ~anty katol (Gość)05.06.2014 17:14

"polak-maly" napisał(a):

Jestem dość sceptycznie nastawiony do księży, ale Wysocki to co innego , jak by przynajmniej połowa księży się tak zachowywała to kościół w Polsce przestał by być krytykowany .Wspaniały organizator , bierze co łaska ( są tacy jeszcze!?)Ksiądz z POWOŁANIA,

101


lol ~lol (Gość)05.06.2014 21:06

Miałem z ks.Wysockim religię u Jezuitów za PRLu:).Wspominam go jako bardzo miłego człowieka...kiedy to było 1986 r.komunia.

71


przedsiębiorca ~przedsiębiorca (Gość)06.06.2014 09:08

Księża do kruchty nie do polityki.Ten akurat ładnie śpiewa ?

62


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat