metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)11.09.2015 12:39

Co prawda wolałbym, żeby młodzież była aktywna przy ważnych sprawach publicznych dziejących się w naszym mieście i państwie, ale protest popieram, dlatego że to czysty totalitaryzm kiedy premier mówi mi jak mam żywić swoje dziecko, tym bardziej, że osoby z LO wchodzą już w dorosłość, zabraniać im jedzenia pączków to śmieszne. Jak tak pani premier dba o zdrowie dzieci to niech coś zrobi by nie paliły w szkole papierosów i niech ich strzeże od narkotyków, bo lukier w przeciwieństwie do nich jeszcze nikogo nie zabił.

100


Zanzi ~Zanzi (Gość)11.09.2015 12:42

Nawyki żywieniowe "wynosi się" z domu i nie zmieni ich zamykanie szkolnych sklepików. Bezedura ;)

181


~PT ~~PT (Gość)11.09.2015 12:48

W sumie to ciekawe. Władza decyduje co mają jeść dorośli, od 6 lat do szkoły, całkowity zakaz aborcji.
WIDAĆ ŻE WŁADZA NAS BARDZO KOCHA I BĘDZIE ZA NAS PODEJMOWAĆ DECYZJĘ MIMO INNEGO ZDANIA.
A podobno od 25 lat mamy wolną Polskę. Kto ją ma?

130


xxxx ~xxxx (Gość)11.09.2015 12:51

Pączki nielegalne, a dopalacze legalne! Co za chory Kraj! Dalej głosujcie na PO i PIS
heheheh

160


97-??? ~97-??? (Gość)11.09.2015 12:52

A rząd to kto ,marsjanie ? Młodzież z EP w nadchodzących wyborach parlamentarnych będzie miała okazję "podziękować" PO_PSL tz. grupie trzymającej władze za wszelkie niedogodności i szykany które ich dotykają.

65


Były kursant ~Były kursant (Gość)11.09.2015 13:02

W sklepiku w I LO sprzedaje pani Barańska! Najlepsza!
Pozdrawia absolwent I LO:)

60


jestem za ~jestem za (Gość)11.09.2015 13:06

Młodzież weźmie się za naukę później. Bardzo dobrze, że reagują na głupie pomysły ministerstwa i chcą to głośno wykrzyczeć! POPIERAM WAS! Jeżeli państwo tak dba o nasze zdrowie, to niech zamknie sieci fastfood, oraz niech wyczyści marketowe półki z niezdrowego jedzenia. Młodzież ma rację, sami decydujmy co jemy! Mamy wolny wybór! Dzieci i tak do szkoły idą z torbami chipsów z pobliskiego marketu i z energetykami....Jak nie tu, to kupią po drugiej stronie i w ilościach większych, bo taniej.....

143


Zanzi ~Zanzi (Gość)11.09.2015 13:10

Swoją drogą, łatwiej pokrzyczeć o prawa do pączka, niż wysiedzieć na nudnej lekcji ;)

82


klet ~klet (Gość)11.09.2015 13:28

GRUBASY MŁODE DO KLASY. Precz z szykanowaniem pączków. Popieram walkę z otyłością. Trzeba było iść na referendum jak jesteście tacy aktywni, nie tylko podczas jedzenia

511


ares1 ~ares1 (Gość)11.09.2015 12:20

A może by tak młodzież sie za naukę wzięła ??? :))) Bo pózniej są efekty na egzaminach i pączki w żaden sposób tu nie pomoga :)))

1431


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat