metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
PSZEMEQ ~PSZEMEQ (Gość)11.09.2015 16:36

Papież jadł paczki dopiero po maturze!

30


kawa ~kawa (Gość)11.09.2015 16:50

Ustawa jest krótko mówiąc żałosna i nie sprawi, że grubasy magicznym sposobem schudną. Rząd pozbawia kolejne rzesze obywateli głównego źródła utrzymania, a kto będzie chciał jeść niezdrowo to kupi pączka i chipsy w sklepie obok albo pójdzie po lekcjach do McDonalda, no chyba, że kolejna ustawa tego też zabroni. Młodym się to nie podoba i nie boją się tego mówić głośno - co w tym złego? Mają takie prawo i korzystają z niego, w dodatku z dozą humoru - brawo Chrobry! A zagorzałym krytykom jak zwykle nie idzie dogodzić, bo gdy inni siedzą cicho - źle, krzyczą głośno - też źle. Kraj absurdów i niedoszłych krytyków, o.

60


tomcio20 ~tomcio20 (Gość)11.09.2015 16:50

Jak dla mnie to lepsza jest edukacja żywieniowa niż zakazy

20


mama ~mama (Gość)11.09.2015 15:09

Rewelacja. Ci ludzie budują demokrację - tą już dojrzalszą niż ta co jest. Jestem pełna podziwu jak szybko i sprawie potrafią sie zorganizować. Brawo dla Kuby - trzymam za niego kciuki. Kuba na prezydenta. Mama

144


ja ~ja (Gość)11.09.2015 14:35

w gimnazjum nr.2 w ogóle nie ma w tym roku sklepiku.Dzieci chodzą głodne, nauczyciele równiez..gdzie tu sens i logika?

110


PSZEMEQ ~PSZEMEQ (Gość)11.09.2015 17:09

PApiesh chodził na paczki dopiero po maturze! Może idźcie do kościoła św Jah(Kuba) tj RAstaFary na kremówki? Tam jest taki ksiądz co wam jeszcze papieroska da! Albo na buraczane paczki z zalesickiej. Ale to już do Krakusa.

23


Ola ~Ola (Gość)11.09.2015 16:40

Czytam i nie wierzę. .. biedna zdesperowana młodzież nie wytrzymuje na lekcji bez kawy... co za czasy. W d... się poprzewracało.

310


KL ~KL (Gość)11.09.2015 18:45

Dodać w tygodniu 2 godziny wf i kalorie spalą...

60


Terry Jones ~Terry Jones (Gość)11.09.2015 12:32

Taaaak, Krzysztof Krawczyk też jadł pączki i dlatego teraz sam też wygląda jak pączek! A kiedyś to był smukły i gibki, przystojny mężczyzna!

97


Były kursant ~Były kursant (Gość)11.09.2015 19:06

Ja jestem "za" tym strajkiem. Sam jestem absolwentem I LO, cztery lata temu kończyłem "Chrobrego", miałem zajęcia z panem B. od historii i WOS-u i panią L. od geografii dobrze wiem, jak te lekcje są "ciekawe". Osoby, które piszą "bo im się w du...ie poprzewracało, etc." chyba naprawdę nie mają pojęcia, jak bardzo interesujące są co niektóre zajęcia w "Chrobrym".
Macie rację, bez kawy ani rusz.

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat