metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Irbis ~Irbis (Gość)03.09.2014 10:17

"TTX" napisał(a):
Epiotrków nie lubi naszych obecnych władz

Nikt ich nie lubi, tylko niektórzy MUSZĄ udawać poparcie dla nich albo są omamieni kościelnymi kadzidłami.

42


adf ~adf (Gość)03.09.2014 11:42

Czyżby mąż p.Rozpędek miał rządzić miastem z drugiego fotela,bo ona nie potrafi i będzie figurantem...?

54


Dr Fergusson ~Dr Fergusson (Gość)03.09.2014 13:44

Dowcip sezonu. Kupuję balon i odlatuję. Przynajmniej na 5 tygodni.

13


Robert123 ~Robert123 (Gość)03.09.2014 14:04

Ja trzymam kciuki. To bardzo dobra i kompetentna kandydatka... . Na pewno będę na nią głosował.

42


brr ~brr (Gość)03.09.2014 14:36

Ciekawe jakie kompetencje i doświadczenie w pracy samorządowej ma ta Pani. Nie wystarczy wykrzykiwać pod magistratem żeby kierować miastem. Do tego potrzebna jest wiedza zarówno z zakresu finansów publicznych jak i prawa administracyjnego. Chyba, że chce być marionetką, a miastem będą rządzić dalej stare urzędasy.

33


Zdzich ~Zdzich (Gość)03.09.2014 15:29

"brr" napisał(a):
Do tego potrzebna jest wiedza zarówno z zakresu finansów publicznych jak i prawa administracyjnego. Chyba, że chce być marionetką, a miastem będą rządzić dalej stare urzędasy.

Toż właśnie opisałeś Chojniaka, który nie ma wiedzy z zakresu finansów publicznych, jak i prawa administracyjnego......

81


Teresa ~Teresa (Gość)03.09.2014 16:05

Z całą pewnością ja i moja matka zagłosujemy na Panią Rozpędek. Chcemy pilnie zmian.

61


cleo ~cleo (Gość)03.09.2014 19:55

Najwyższa pora aby Nasze Miasto poczuło, że ktoś dba o Nie i Jego mieszkańców!!!!
Te rządy ostatnich lat pokazują, że w mieście wszystko opiera się na układach i nic bez nich nie da się załatwić!!!Wszędzie rączka rączkę myje. Skład niezmienny od lat i do znudzenia!!
Pora zmian, pora rewolucji pora dać możliwość wykazania się innym !!!Jestem zdecydowanie ZA!!
Wierzę w Panią Aleksandrę choć zupełnie jej nie znam i liczę, że zrobi porządek z tym miastem i wiecznymi układami.
A swoją drogą taka rewolucja mogłaby ciekawie wyglądać!
Trzymam za Panią kciuki.

61


tak ~tak (Gość)04.09.2014 09:15

W naszym mieście nic się nie dzieje. Politycy walczą o stołki. Myślą tylko jakby dokopać jeden drugiemu.
W naszym mieście nic się nie dzieje. Bezrobotnych przybywa. A miasto emerytów i rencistów biednieje.
W naszym mieście nic się nie dzieje. Musimy wybrać taką władzę która będzie rozwiązywać nasze mieszkańców problemy.

80


Wanda ~Wanda (Gość)04.09.2014 13:26

Pani Ola z pewnością zdobędzie poparcie wielu środowisk, bo nie idzie na stanowisko dla kasy, ona ma pieniądze i fantastyczne otoczenie ludzi mądrych i wybitnych znanych nie tylko w Piotrkowie ale i w kraju. Ma Pani głos domowej gospodyni jaką jestem :)

63


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat