metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
lolo ~lolo (Gość)01.09.2014 21:49

Jak oszust Pampers będzie jej towarzyszył to napewno na nią zagłosują.Kobieto otrząśnij się i odczep się tego oszusta który kidyś tyle bzdur naopowiadał mieszkańcom,po czym spi....ł z miasta.Teraz wraca i przy tobie chce zrobić karierę.

56


janusz ~janusz (Gość)01.09.2014 22:34

a pamiętam jak mowiła że fotel prezydencki nie interesuje tego cąłego Pio.ta pani albo ktoś inny tak powiedział...i mam im teraz zaufac ??

34


PBC ~PBC (Gość)02.09.2014 00:03

A kto to jest A.Rozpędek? Czym ona się zasłużyła, co dotychczas osiągnęła? Jakie ma kwalifikacje? Strzelają sobie w stopę, kto będzie popierał taką kandydatkę? Kompromitacja

43


gość! ~gość! (Gość)02.09.2014 00:20

Szanowni Państwo!
Bzdury piszecie bo boicie się zmian! W tym mieście zawsze były układy i układziki.
Najwyższa pora na zmiany!
Wygrają Kobieto te wybory i pokaż jak rządzą Prawdziwe Kobiety z klasą!

93


observer ~observer (Gość)02.09.2014 07:47

Kompetencje!!!

Pampers, rzutniki się znalazły?

11


radny ~radny (Gość)02.09.2014 07:53

Najpierw to przedsiębiorcy niech nauczą się płacić godnie jak na przykład HARING ,nie za najniższą krajową to ludzie nie będą wyjeżdżać za chlebem i pani tu nie pomoże.Dobra rada dla pani odciaciąć się od Pampucha,od alkoholika z firmy ochroniarsko -sprzątającej i całej reszty tych radców,a lepiej pani wyjdzie . Założe się z każdym o symboliczną złotówkę , że ani w tych ,ani w następnych wyborów pio lub inny wasz wymysł nie wygra. Pozdrawiam

38


młody ~młody (Gość)02.09.2014 08:36

Nawet jeśli ma być śmieszniej, warto. Popieram każdą - nawet głupią - inicjatywę anty-chojniakową. Oczywiście szanse są marne, ale warto choćby dla idei.

"radny" napisał(a):
jak na przykład HARING


- skąd możesz to wiedzieć, idź rób tam przy maszynie za min. krajową, a dopiero potem się odezwij. Gdy słucham takich komentarzy, jestem za zmianą ustawy o aborcji.

53


Zanzi ~Zanzi (Gość)02.09.2014 08:40

"janusz" napisał(a):
fotel prezydencki nie interesuje tego cąłego Pio

A kto to jest ten Pio? ;)

51


janusz ~janusz (Gość)02.09.2014 08:58

Zanzi - dokładnie :) nie wiadomo :) hehe

23


eryk_klaptonow ~eryk_klaptonow (Gość)02.09.2014 09:01

Osobiście nie mam nic do Pani Aleksandry, ale jej kandydatura z ramienia PIO na prezydenta miasta jest niestety... śmiechu warta. Wybory są w listopadzie, a PIO na nieco ponad dwa miesiące wyciąga "królika z kapelusza". Aby wygrać z Chojniakiem potrzeby jest ktoś z pozycją, ktoś znany i ktoś kto ma konkretne pomysły na Piotrków, a nie opiera swojej kampanii wyłącznie na negacji tego, co jest - jak robi to konsekwentnie PIO. Szkoda, bo liczyłem na jakiś przełom "na stołku", ale raczej nic z tego.

114


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat