metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wsk ~wsk (Gość)02.09.2014 15:48

"wyborca" napisał(a):
Pani Ola ma mnóstwo ciekawych kontaktów, które mam nadzieje wykorzysta ściągając do Piotrkowa inwestorów budujących miejsca pracy.


Miejsc pracy się "wyborco" nie buduje tylko tworzy. Ale z Ciebie wyborca.Buahahaha

40


realista ~realista (Gość)02.09.2014 15:55

Czyja to promocja? Jej czy męża!
Przecież te pochlebne i wazeliniarskie komentarze piszą na swój temat sami zainteresowani. Następne gwiazdy bez prawa jazdy!

61


oko ~oko (Gość)02.09.2014 18:42

skoro Pani mąż ma takie kontakty i jest takim specem międzynarodowym, to dlaczego do tej pory nic nie udało się zrobić dla Concordi przecież Pani tam rozdaje karty z Dz.. Coś mi tu nie gra, albo mąż jest na stołkach tylko nic nie może bo stołki jak czytałem z CV to nie miały decyzyjności. Chciałbym nowej osoby na prezydenta, ale nie koniecznie z PIO, do Pani nic nie mam bo jej nie znam, ale znam Pampucha i większość oszołomów wokół niego.

102


sebek ~sebek (Gość)02.09.2014 18:49

Pio już się raz popisało. Nie sądzę aby ludzie się znowu nabrali na ich numery

83


igor0123 ~igor0123 (Gość)02.09.2014 20:12

temu miastu potrzebny jest chojniak.zrobił dużo więcej niż jego poprzednicy.nie czytajcie głupot,które wypisują na jego temat.to konkurencja ,która za wszelką cenę chce go pogrążyć,a za co?za to właśnie ,że nie poszedł z nimi na układ.będą obieywac a jak przyjdzie co do czego zniszczą piotrków,bo nie mają sentymentów.pamiętajcie moje słowa!

99


Mądrala 1 ~Mądrala 1 (Gość)02.09.2014 20:13

po wyborach "Concordia" w górę?

22


Piotrkowianin Piotrkowianinranga02.09.2014 20:29

"wyborca" napisał(a):
Chojniak i jego doradcy typu Krawczynski vel "dotchła pani wózku" mogą się schować do przysłowiowej budy.

Najlepiej do tej po psie Tysonie.

53


igorek ~igorek (Gość)02.09.2014 21:11

"igor0123" napisał(a):

Ty napisz co prezydencik Chojrak zrobił, tak poważnie od początku do końca? Bo moim zdaniem to on nic swojego nie zrobił poza zadłużeniem miasta. A i jeszcze swoich koleżków marnie przygotowanych pousadzał na stanowiskach.

83


świeżej krwi! ~świeżej krwi! (Gość)02.09.2014 21:47

Boże, niech jej się uda! Ta ekipa "rządzi się" w Piotrkowie już 20 lat z hakiem!
Potrzeba świeżej krwi! Potrzeba powietrza!

54


TTX ~TTX (Gość)03.09.2014 09:41

Ta pani jakoś na mądrą nie wgląda. Ja wiem że Epiotrków nie lubi naszych obecnych władz no ale...... Panie Pampuch ogarnij swoje nieujarzmione ambicje bo Pańska gierka naprawdę staje się już nudna.

44


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat