metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wałkoń ~wałkoń (Gość)04.09.2014 15:44

Wanda spadłem ze sracza jak to przeczytałem.

"Wanda" napisał(a):

26


Karol ~Karol (Gość)04.09.2014 16:58

"walkon" napisał(a):
Wanda spadłem ze sracza jak to przeczytałem.


Masz szczęście, że spadłeś a nie wpadłeś!

51


edek ~edek (Gość)04.09.2014 17:01

"brr" napisał(a):
Ciekawe jakie kompetencje i doświadczenie w pracy samorządowej ma ta Pani. Nie wystarczy wykrzykiwać pod magistratem żeby kierować miastem. Do tego potrzebna jest wiedza zarówno z zakresu finansów publicznych jak i prawa administracyjnego. Chyba, że chce być marionetką, a miastem będą rządzić dalej stare urzędasy.


Kompetencje bedzie Pani Ola miala jak wygra z Chojniakiem.

60


nie znam ~nie znam (Gość)04.09.2014 21:07

nie znam tej Pani, ale ten pampuch, jako promotor całkowicie ją dyskredytuje

45


osąd ~osąd (Gość)09.09.2014 09:00

Ja w najbliższych wyborach samorządowych zagłosuje na takiego kandydata na PREZYDENTA Piotrkowa Trybunalskiego który w programie wyborczym będzie miał między innymi:
1. likwidację wszystkich płatnych "ulicznych parkingów",
2. "wyprowadzenie" z terenu miasta samochodów nauki jazdy z
miast i okolic ościennych, gdyż dezorganizują one
normalny ruch pojazdów na naszych ulicach.

62


kargul ~kargul (Gość)09.09.2014 12:09

Jakie drzewo taki klin jaki ociec taki syn - za zdrowie pana radnego

30


b. żona prezesa Kozłowskiego ~b. żona prezesa Kozłowskiego (Gość)12.09.2014 14:14

"Prezes-Kozlowski" napisał(a):
Śmiech na sali i tyle. Nie wiem po co powoływać się na męża, czyżby brakowało własnych atutów? No i gdyby chociaż ładna była, a tak ....


Ty lepiej sam na siebie popatrz w lustrze, jaki piękny Lolo jesteś, ty krytykancie. Rozwiodłam się z prezesem Kozłowskim. Czytając takie jak zacytowany wyżej oraz inne komentarze mojego byłego męża, zapewne się domyślacie, jaki charakter ma ten człowiek i dlaczego nie dało się z nim żyć. Zresztą, z obydwu firm też musiał odejść, bo w podobnie paskudny sposób traktował pracowników.

72


buahaha ~buahaha (Gość)18.09.2014 10:33

"kargul" napisał(a):
Jakie drzewo taki klin jaki ociec taki syn - za zdrowie pana radnego


Jaka igła taka dziurka, jaka matka taka córka. Jaki komin taki dym, jaki ojciec taki syn. Kto jeszcze?

30


Melośmiacz ~Melośmiacz (Gość)18.09.2014 23:38

Żart a nie kandydatura :) Ale w sumie mają rację, że nie chcą kompromitować kogoś poważnego :)

76


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat