metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
norman ~norman (Gość)02.09.2014 10:18

"Temu miastu POTRZEBNE SĄ ZMIANY" - to wiemy wszyscy, ale jeśli ktoś przez to rozumie zmianę jednej sitwy pasożytów na inną sitwę pasożytów, to tragedia! Rozwiązania są proste, trzeba radykalnie zmniejszyć podatki, młodych rozpoczynających działalność całkowicie z nich zwolnić.Sprzedać zbędny majątek pozostający w posiadaniu miasta i będący tylko obciążeniem dla budżetu. Zmniejszyć biurokrację a niepotrzebne budynki sprzedać. Są to jednak postulaty nie mieszczące się w głowach pasożytów. Ci będą brnąć dalej w to g...o. aż doprowadzą do tragedii.

82


MIX ~MIX (Gość)02.09.2014 11:20

"igor" napisał(a):
A kto to jest, dlaczego chwali się mężem a nie działaniem


Przeczytałem jeszcze raz uważnie artykuł i nie znalazłem ani słowa aby pani Aleksandra mówiła coś o swoim mężu. Nie rozumiem wiec skąd tego typu komentarze.

83


prezes Kozłowska ~prezes Kozłowska (Gość)02.09.2014 11:40

Każdy lepszy od tego szkodnika! Pani Aleksandro - powodzenia! Niech Pani wygra!

65


babcia Kasia ~babcia Kasia (Gość)02.09.2014 11:56

masażystka !, TUPECIATA!!!!!!!!.....ludzie, czy już zupełnie przestaliście myśleć!!!gdzie ja mieszkam? To prawda trzeba mieć rozeznanie, żeby znaleźć ODPOWIEDNIEGO MĘŻA.

56


zniesmaczony ~zniesmaczony (Gość)02.09.2014 12:21

do MIX: Czytając trzeci raz spójrz na zdjęcie nr 2 "Mąż międzynarodowej klasy ekonomista, prezes giełdowych spółek". Swoja drogą ciekaw jestem w jaki sposób zdobywa się "międzynarodową klasę ekonomiczną", a w jaki zastaje prezesem spółki giełdowej?

53


Uważny ~Uważny (Gość)02.09.2014 12:24

Do MIX
Na zdjęciu drugim na plakacie jest napisane "Mąż - międzynarodowej klasy ekonomista, prezes giełdowych spółek."
Pozdrawiam

41


wyborca ~wyborca (Gość)02.09.2014 12:43

Pani Aleksandra to dobry kandydat z otoczenia świata biznesu i zarządzania. Jej mąż jest doradcą prezydenta RP Komorowskiego. Pani Ola ma mnóstwo ciekawych kontaktów, które mam nadzieje wykorzysta ściągając do Piotrkowa inwestorów budujących miejsca pracy. Ma Pani poparcie wielu piotrkowian. Chojniak i jego doradcy typu Krawczynski vel "dotchła pani wózku" mogą się schować do przysłowiowej budy.

68


PajCzi ~PajCzi (Gość)02.09.2014 13:21

Ja pitole - kolejna "postać", co się chce dopiero "wsłuchiwać" w potrzeby, a nie ma pojęcia co chce właściwie zrobić. Ale wie, że chce dostać stołek :) Coś mi się wydaje, ze to jest właśnie ta kategoria ludzi bez wyobraźni, którzy nas w obecną stagnację wpędzili.

93


pro ~pro (Gość)02.09.2014 14:13

"wyborca" napisał(a):
wyborca (Gość)


Czegoś Ty się chłopie nawąchał?

13


gość ~gość (Gość)02.09.2014 14:18

~eryk_klaptonow NAPISAŁ.....PIO na nieco ponad dwa miesiące wyciąga "królika z kapelusza"....
- jesteśmy od zawsze przyzwyczajeni do tego, że te króliki nam wyskakują z kapelusza i potem jak razi je światło chodzą jak opętane!!
Rozsądne podejście to wystawienie kandydata wcześniej żeby ludzie mogli się z nim zapoznać!!!
Ciekawe czy jak p.Chojniaka wybierali ktoś interesował się jego żoną.... sądzę że nie
A mąż p. Aleksandry to osoba która wiele może wnieść!!!!
Życzę powodzenia i z pewnością oddam swój głos!

36


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat