metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Wyborcatez ~Wyborcatez (Gość)01.09.2014 15:30

Kolejny kandydat, który nie stanowi żadnej poważnej konkurencji dla obecnego prezydenta. Żeby wygrać wybory samorządowe nie wystarczy mówić, że jest źle, bo to większość wyborców wie. Ja natomiast nie wiem jakie zmiany chciałaby Pani Rozpędek wprowadzić. O konieczności ściągnięcia inwestorów może powiedzieć każdy, ja bym wolał natomiast jakieś konkrety - jakich inwestorów, w jakich branżach będzie zatrudnienie dla młodych i w jaki sposób chce Pani jako prezydent tych inwestorów ściągać?

193


sklave sklaveranga01.09.2014 15:33

Ale się Rozpędzili jak Pampuch wrócił do gry.
Życzę im jak najlepiej.
Ale jak na razie nie pojawił się kontrkandydat dla prezydenta Chojniaka.
Kandydaci na prezydenta Piotrkowa, foto na stronie: http://sklave.manifo.com/foto-szopka

75


WestHamBoy ~WestHamBoy (Gość)01.09.2014 15:38

Hmm... Delikatnie mówiąc ludzie lubiący pampuchy nie mają szans ;-) ;-) ;-) Pozdrawiam.

810


emil ~emil (Gość)01.09.2014 15:53

zart!! ale PIO ma kandydata... podejdźmy do sprawy powaznie, a nie taka postac

45


patriota ~patriota (Gość)01.09.2014 15:54

jakich inwestorów sie pytam!? jeszcze im mało? trzeba zlikwidować Mcdonalda i sprzedaż w Focusie ubrań szytych w Bangladesz przez zachodni kapitalizm, zlikwidować inne zachodnie ścierwa z piotrkowskich ulic, jak banki i parabanki i wprowadzić polskie zakłady i polskie jedzenie, "przemysł hurtowniczy i logistyczny" to wykańczanie regionu! chcecie pracować i kupować dla 1% bogaczy to dalej pracujcie i kupujcie, ja wybieram komunizm!

72


Marek ~Marek (Gość)01.09.2014 15:58

"Prezes-Kozlowski" napisał(a):

"Prezes-Kozlowski" napisał(a):
No i gdyby chociaż ładna była, a tak ....


A tak, to pokaż publicznie swoją facjatę, zobaczymy, czy ładna...

62


uczen ~uczen (Gość)01.09.2014 16:05

chyba chcieli się zaczepić na imprezę miejska - rozpoczęcie roku szkolnego? Niewypał?

34


norman ~norman (Gość)01.09.2014 16:15

A co tej Pani udało się w życiu zbudować?
Jeśli jej kandydatura ma być tylko ruchem taktycznym to rozumiem, ale jednocześnie współczuję.
Prawdziwy kandydat będzie z SLD ?

54


j.k. ~j.k. (Gość)01.09.2014 16:44

Dobry pomysł. Z góry wiadomo, że zagłosują za nią kobiety. Tak dla zasady. A to już potężny elektorat.

46


Jolka ~Jolka (Gość)01.09.2014 16:47

Co to za reklama? Mąż? Gratuluję męża, ale wolałabym więcej wiedzieć o Pani. Jakie ma Pani kwalifikacje, doświadczenie, konkretny plan dla Piotrkowa...

82


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat