metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tutaj tutajranga21.07.2014 14:35

W przytoczonym przez Ciebie przypadku facet postawił sobie budynek (garaż?) i nazwał to "kojcem dla psa": "W tym stanie rzeczy organ administracyjny prawidłowo nakazał na podstawie art. 49b ust. 1 prawa budowlanego rozbiórkę wybudowanego bez wymaganego zgłoszenia obiektu budowlanego w postaci budynku, pełniącego funkcję kojca dla psa."
Facet, oczywiście, ma prawo wybudować swojemu psu pałac, ale na to trzeba mieć pozwolenie. Natomiast takiego kojca, jaki jest na zdjęciu nie trzeba zgłaszać.

10


krzysztof ~krzysztof (Gość)22.07.2014 07:45

zaczynasz się ośmieszać - skoro "takiego czegoś jak na zdjęciu nie trzeba zgłaszać" to skąd SPRZECIW ref arch w punkcie kojec i buda dla psa.... 13.05 w momencie zgłoszenia lub 21.05 w POSTANOWIENIU urzędnik jak sugerujesz powinien stwierdzić, że to co zgłosiłem takowego zgłoszenia nie wymaga i mamy koniec sprawy!!!...tymczasem mamy kilkanaście pism poleconych i 2 wizje lokalne Nadzoru Budowlanego w sprawie...wczoraj kolejne dwa pisma z ref arch...ręce opadają...co ciekawe w piśmie są błędy rzeczowe...
a dlaczego nie komentujesz pomyłki/niedopatrzenia urzędnika o której już wspomniałem ? data po dacie fakt po fakcie - to jest bardzo proste... :)

20


ciekawy ~ciekawy (Gość)22.07.2014 08:13

dlaczego ktoś tnie posty ?
dlaczego wycięto fragment o najnowszych pismach zawierających błędy rzeczowe ....
????????

20


Laska ~Laska (Gość)24.07.2014 07:07

Oto wolność wymarzona jest właśnie. Już 25 lat. Bokiem wychodzi.

40


realista ~realista (Gość)24.07.2014 10:41

i POlacy chcą wybudować elektrownię atomową :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

20


tutaj tutajranga24.07.2014 15:00

Urzędnicy robią, co chcą. Obywatel się temu poddaje bez szemrania. Cóż ja mogę?

40


kszysztof ~kszysztof (Gość)05.08.2014 17:10

już po sprawie :))), jednak kojec musiałem rozebrać co potwierdzili w odpowiednim protokole pracownicy Nadzru Budowlanego podczas kolejnej wizji lokalnej, potem kolejne zgłoszenie w REf Arch, po kilku dniach pismo z "brakiem sprzeciwu"...kilka rad:
- kojca nie musimy zgłaszać o ile nie planujemy utwardzać terenu... ;)
- przy zgłoszeniu jakiejkolwiek wiaty nie wspominamy, że będzie służyła ona przechowywaniu drewna na opał....wiata do przechowywania powietrza jest ok, ale przy wiatce na drewno do kominka zaczynają się schody....przeciwpożarowe :))))
pozdrawiam...

10


tutaj tutajranga05.08.2014 22:19

Podbijam.

20


emeryt ~emeryt (Gość)02.11.2014 18:04

urzednika do kojca i zabrac bude

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat