metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tutaj tutajranga11.07.2014 15:39

A na miejscu Krzysztofa odpisałabym magistratowi, że jestem ekscentrykiem i to jest moja altanka. Uwielbiam wypoczywać w pomieszczeniu wyglądem przypominającym psią budę; to taka moja ekstrawagancja...

100


Lubię_psy ~Lubię_psy (Gość)11.07.2014 20:01

Wczoraj wieczorem leżałem obok żony, postawiłem "namiot". Czy powinienem go też zgłosić?

100


. ~. (Gość)11.07.2014 21:42

Ten pies nie wygląda na szczęśliwego... Owczarki niemieckie potrzebują się wybiegać...

14


tutaj tutajranga11.07.2014 22:09

"." napisał(a):
~. (Gość)


Jakby Ci zrobić cyk-zdjęcie, kiedy kichasz, daję sobie rękę uciąć, że wyglądałbyś maksimum na 40 IQ :)
Pies ma postawę agresywno-wyczekującą: uszy po sobie, podkulony ogon, spojrzenie spode łba. Ja bym do niego nie podeszła.

Komentarz był edytowany przez autora: 11.07.2014 22:11

20


raw ~raw (Gość)12.07.2014 21:00

No i kto nami rządzi,małe stado baranów.A my sami podstawiamy im swoje puste łuby siedząc podczas wyborów w domu(im o to chodzi).Kiedy PIO zrozumie że trzeba pokazać poważnego kandydata który zjednoczy siły(a jest ich nie mało),i tą bandę pogoni.Trzeba pokazać ceny mediów miejskich,oraz potężne zarobki ich prezesów,bezmyślne podwyżki płac(choć i tak przekraczają 5tys/zł miesi),wymyślone etaty za które płacą mieszkańcy,i pokazać że może być taniej i mądrzej.Pokazaliście śmieci i jak pobożny narobił w gacie,teraz trzeba pokazać potężne podwyżki płac w spółkach miejskich i wykazać jak to trzepie kieszenie nas wszystkich.spółki miejskie stały się siedliskiem kolesiom tam średnio w biurowcach to 30%przerost zatrudnienia,co spowodowało by obniżkę cen.Trzeba pokazywać to mieszkańcom bo oni tego nie znają i kler cwaniakom nie pomoże!!!!

10


nie boję się ~nie boję się (Gość)13.07.2014 08:09

"obelx1987" napisał(a):
~obelx1987 (Gość)
przedwczoraj, 00:08
Moje pierwsze pytanie to po kiego grzyba szedł to zgłaszać


pewno obawiał się "życzliwych"

20


RodowityPiotrkowianin RodowityPiotrkowianinranga13.07.2014 08:55

Kpina. Niby wolni ludzie, a nie mogą budować na swoich działkach tego czego chcą. Widzę również rozbieżność w ludności piotrkowa. Podczas gdy młodzi ludzie z KNP protestują przeciwko aktualnej władzy i systemowi są potępianii, z drugiej strony jak media pokazują sceny rodem z komedii to obywatele piotrkowa są obużeni.

40


krzysztof (właściciel) ~krzysztof (właściciel) (Gość)13.07.2014 09:43

do ~nie boję się
dokładnie....
......w poniedziałek zgłaszam ponownie....i znowu trzeba odczekać 30 dni.... nie wiem c o z psem począć może na ten czas urzędnicy go adoptują... :))))
czekam też na wyznaczenie terminu kolejnej wizji lokalnej...
może ktoś by zechciał zfilmować całą tą kontrolę....
....budę planuję umieścić na wózku....a cała resztę muszę rozłożyć na części pierwsze... gorzej z psem bo chyba się wścieknie...wypadało by zamknąć go na ten czas w .....kojcu...

30


nie boję się ~nie boję się (Gość)13.07.2014 11:03

"krzysztof-(wlasciciel)" napisał(a):
....budę planuję umieścić na wózku..


epoka Drzymały wraca a więc do średniowiecza już niedaleko

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat