metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
realista ~realista (Gość)24.07.2014 10:41

i POlacy chcą wybudować elektrownię atomową :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

20


tutaj tutajranga24.07.2014 15:00

Urzędnicy robią, co chcą. Obywatel się temu poddaje bez szemrania. Cóż ja mogę?

40


kszysztof ~kszysztof (Gość)05.08.2014 17:10

już po sprawie :))), jednak kojec musiałem rozebrać co potwierdzili w odpowiednim protokole pracownicy Nadzru Budowlanego podczas kolejnej wizji lokalnej, potem kolejne zgłoszenie w REf Arch, po kilku dniach pismo z "brakiem sprzeciwu"...kilka rad:
- kojca nie musimy zgłaszać o ile nie planujemy utwardzać terenu... ;)
- przy zgłoszeniu jakiejkolwiek wiaty nie wspominamy, że będzie służyła ona przechowywaniu drewna na opał....wiata do przechowywania powietrza jest ok, ale przy wiatce na drewno do kominka zaczynają się schody....przeciwpożarowe :))))
pozdrawiam...

10


tutaj tutajranga05.08.2014 22:19

Podbijam.

20


emeryt ~emeryt (Gość)02.11.2014 18:04

urzednika do kojca i zabrac bude

70


PiterPan ~PiterPan (Gość)14.05.2015 12:57

kompletny debilizm urzędasa...

40


luzik luzikranga14.05.2015 14:54

Postępowanie tego urzędasa jest niezbitym dowodem na zdziczenie obecnego państwa polskiego i pokazuje, że w końcu trzeba pogonić całą tą hołotę nierobów, debili i pasożytów.
Myślę też, ze ten osobnik ma bardzo niskie morale, skoro w sprawach tak nieistotnych wykorzystuje państwową machinę z taką bezwzględnością. Co chciała ta m...a osiągnąć - przypodobać się szefowi, dostać premię albo awans? A może po prostu nudziło mu się w robocie! Doprawdy, brak słów na określenie tego osobnika!

60


artur.popiel.9 ~artur.popiel.9 (Gość)14.05.2015 17:48

Ordnung muss sein...Jednak ten kojec to lekka przeginka. Może jednak gdzieś kiedyś Pan Krzysztof "darł koty" z Nadzorem Budowlanym.

12


adamome ~adamome (Gość)10.08.2015 10:16

kupiłem królia, postawilem mu kojec (80x80) mocowany na śledzie do gruntu, teraz się boję, że ktoś zrobi zdjęcie i będę musiał konstrukcję usunąć :(

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat