metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ktos ~ktos (Gość)30.12.2022 16:36

to jest masakra...

80


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)30.12.2022 17:49

Chojniak wymienił ciepłownie z węglowej na gazową. Tęga głowa!

52


Rzędzian ~Rzędzian (Gość)30.12.2022 18:19

Emeryci zostaną z mieszkań wyzbyci. No ale większość cieszą 13, 14 zobaczymy na co starczy 2000zł emerytury. Nie zapłacą to komornicy będą mieli co robić

71


emeryt ~emeryt (Gość)30.12.2022 12:35

Czy w rozliczeniu za wzrost opłaty za ciepło będzie UWZGLĘDNIONE rządowe wsparcie dla firm ciepłowniczych działających na rzecz mieszkańców bloków wielorodzinnych? Powinno być podane do opinii publicznej, że opłaty bez tego wsparcia wynosiłyby tyle, a po uwzględnieniu tego wsparcia wynoszą odpowiednio. Trzeba więc czarno na białym przedstawić aby uniknąć niepotrzebnych ODWOŁAŃ mieszkańców i zainteresowanych stron tego PROBLEMU.

81


analityk ~analityk (Gość)30.12.2022 10:38

Jakby kto zapomniał to przypominam tym krajem ósmy rok rządzi PIS z premierem Morawieckim i ma wszystko w swoich rękach. Poprzednio PO rządziła 8 lat. Dla porównania Edward Gierek rządził 10 lat.

152


jest źle ~jest źle (Gość)30.12.2022 14:22

A co na to nasi radni ,dlaczego milczą,przecież podwyżki ciepła systemowego wg rządu nie mogą przekroczyć 40 %

170


Nie blokers/gość ~Nie blokers/gość (Gość)30.12.2022 17:49

W domach jednorodzinnych ogrzewanie wzrosło o 200 procent lub więcej, zależy gdzie udało się kupić opal. Trudno żeby ludzie z bloków nie mieli podwyżek ogrzewania i ciepłej wody.

63


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.12.2022 20:31

MASAKRA!!!!kogo będzie stać na takie opłaty!!!!Chyba tych co wymyślają te absurdalne podwyżki,Piotrków to jedno z najbiedniejszych miast w Polsce...nawet w Warszawie nie na takich podwyżek.ZASTANOWCIE Się co robicie mieszkańców Piotrkowa!!!!!

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.12.2022 20:50

LUDZIE RAZEM MOŻEMY ZROBIC DUŻO!!!!Ruszmy te klikę bo oni myślą,że mieszkańcy Piotrkowa to jacyś glupki i nie wiedzą,że w innych miastach prezydenci tak nie gnębią opłatami. PANIE PREZYDENCIE chyba Panu nie podoba się nasze MIASTO I MIESZKAŃCY!!!!!Ludzie nie pozwólmy kolejny raz ...

60


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)30.12.2022 11:25

Ja też mam ciepło na wsi zasype podajnik eko groszkiem i nie dochodzę przez cztery dni i mam na miasto i bloki wywalone a za wodę mam niecałe 10 zł z oczyszczeniem a mam kanalizacje

84


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat