metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Wasz wybór ~Wasz wybór (Gość)30.12.2022 21:21

Podobał, wam się Chojniak, z ekipą,? To teraz klaszczcie.

41


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)30.12.2022 19:15

W blokach było dobrze za komuny a polityka tego rządu nastawiona jest na szkodzenie społeczeństwu. Obajtek zrobił złoty interes 30 % udziałów sprzedał Saudyjczykom w prezencie dorzucił prawo weta a więc tylko patrzeć jak Rosja przejmie Lotos i dalej głosujcie na bandę czworga to zamiast w blokach będziecie mieszkać w namiotach pod mostem

102


Kocham socjalizm! ~Kocham socjalizm! (Gość)30.12.2022 22:36

Bo można jeszcze ... gorzej.

10


Miastowy Tryb. ~Miastowy Tryb. (Gość)30.12.2022 21:59

Dlaczego reprezentujące większość mieszkańców miasta Zarządy Spółdzielni i Wspólnot nie odwołały się od decyzji URE w Łodzi na podstawie przysługującego prawa? Lepiej się nie wychylać?

21


Idzi ~Idzi (Gość)30.12.2022 13:45

Dokładnie, ja też nie rozumiem skąd ta bulwersacja i lament. Przecież szliście do urn i wiedzieliście na kogo głosujecie.

184


Sam ~Sam (Gość)30.12.2022 15:31

Temat idealny dla TELEWIZJI! Poprośmy o jakąś interwencje! Wrzucili jakiś świstek do skrzynek i co? Ile by tam nie napisali to mamy płacić?? Ani spółdzielnia,ani ciepłownia nie poniosła odrobiny wysiłku aby napisać SKĄD WZIĘŁY SIĘ TE HORRENDALNE WYLICZENIA! Treść decyzji URE nr OŁO.4210.62.2022 brzmi: "Na podstawie art.(...) po rozpatrzeniu wniosku przedsiębiorstwa energetycznego Elektrociepłownia Piotrków Trybunalski Sp. z o.o. (...) zwanego dalej Przedsiębiorstwem, zatwierdzam taryfę dla ciepła,ustaloną przez PRZEDSIĘBIORSTWO..."!!! Należy pamiętać,że nikt w URE nie siedzi i nie przelicza kosztu 1GJ dla takiego Piotrkowa. Piotrków sam zawnioskował o tę wysokość!!! Skandal!!! Co najmniej pół miasta to blokowisko,a więc osoby,na które zrzucono podwyżki! W nas siła,pamiętajmy aby przy okazji kolejnych wyborów wyeliminować tych niedorajdów z urzędu typu prezydent i radni! Teraz pewnie będą się wybielać w Strefie FM jacy to oni BIEDNI I NIEWINNI! Koniec,przelało się!

101


go?ć_grazyna ~go?ć_grazyna (Gość)31.12.2022 10:47

Rozumiem że PSM na koniec roku spisało liczniki mieszkańców i do końca roku rozliczenie za zużycie będzie po starej stawce a od nowego roku po nowej, czy znów w chu... zrobią i 9 miesięcy 2022 roku policzą po nowych stawkach bo rozliczenia dają zawsze w marcu.

20


Lolek bolek ~Lolek bolek (Gość)31.12.2022 12:05

Od tej decyzji strona postępowania może się odwołać w terminie 14 dni od doręczenia decyzji. Jeśli spółdzielnia jest stroną, a wątpię, to powinna złożyć takie odwołanie. Decyzja dostępna jest w internecie. Proponuję każdemu się z nią zapoznać

50


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.12.2022 22:02

APELUJĘ DO WSZYSTKICH,KTÓRYCH BULWERSUJE TA PODWYŻKA Z KOSMOSU!!! Zróbmy z tym porządek! Pamiętam wyraźnie jak jesienią 2022r. gościem strefy fm był prezes ciepłowni Krawczyński,który mówił,że planowana podwyżka dla mieszkańców najpewniej nie przekroczy 41%,a różnica ma być zrekompensowana elektrociepłowni przez rząd! Zobaczcie podwyżki w innych miastach - taka Łódź 30%! A my???? 94%!

120


Jurpiog ~Jurpiog (Gość)30.12.2022 08:43

Dlaczego za zużycie ciepła mamy płacić wg. 1 m kw. a nie wg podzielników tj. jego faktycznego zużycia ? !
To jest irracjonalne, niesprawiedliwe, antyekologiczne i nieekonomiczne, bo nie obliguje do oszczędności.
Ja mam zakręcone kaloryfery (blok ocieplony, M środkowe) a inni grzeją na full !
Dlaczego mam płacić za tych ludzi którzy wykorzystują o wiele więcej ode mnie energii cieplnej i przyczyniają się tym samym do podwyższenia efektu cieplarnianego?

122


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat