metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
piotrkowianin3 ~piotrkowianin3 (Gość)30.12.2022 12:45

Bardzo wysokie podwyżki zarówno dla mieszkańców ponad 90% i dla przedsiębiorców korzystających z ciepła miejskiego ponad 300% w innych miastach zdecydowanie niższe podwyżki.

30


Apel do prezydenta ~Apel do prezydenta (Gość)29.12.2022 15:01

Panie Chojniak dla dobra miasta i jego mieszkańców proszę już nigdy więcej nie kandydować na to stanowisko.

272


REBELIA ~REBELIA (Gość)30.12.2022 08:04

Przejrzałem komentarze i jedno co widzę, to w zasadzie lament i ewentualnie chwalenie się niskimi kosztami utrzymania domu. Tez mam dom ale nie o tym.
LUDZIE, wytłumaczcie mi jedno. Jak chcieli zamknąć TVN to lecieliście na protesty jak PIS grzebał w ustawie antyaborcyjnej to na protestowali w całej Polsce, choć to wszystko była tylko przykrywka. TERAZ jak macie oddać ostatnie pieniądze za ogrzewanie trochę jedzenia i kapkę wody to siedzicie jak trzoda oczekująca na rzeź. NIKT NIE PROTESTUJE. ZACZNIJCIE KRZYCZEĆ, bo zadepczą nas wszystkich.

282


Polak ~Polak (Gość)30.12.2022 13:20

Cooni Robią przecież to jest masakra trzeba ruszyć się i wyjść na ulicę bo za chwilę będziemy mieszkać w namiotach

100


ciekawski ~ciekawski (Gość)30.12.2022 13:21

Z roku na rok sezon grzewczy coraz krótszy. Klimat się ociepla. Zima trwa maksymalnie miesiąc. A do opłaty coraz to więcej. Niezły skok na kasę.

130


jest źle ~jest źle (Gość)30.12.2022 13:36

Cała tragedia z tym ciepłem systemowym jest taka, że nie można racjonalnie go zaoszczędzić, Za zużycie wody ,prądu ,gazu gdy nie korzystam to nie płacę, tu czy ogrzewam, czym mam zakręcone grzejniki płacić muszę niemałe koszty.,

80


zawiedziony ~zawiedziony (Gość)30.12.2022 14:30

Nie zapominajmy o C.O. .............. w okresie od początku roku opłata wynosiła 2,48 - brak jednostek przeliczeniowych.
Okres od 01.07.2022r. do 31.12.2022r opłata wzrosła do 2,77 brak jed. przeli. Wzrost opłaty o 11,69%
Obecnie na 01.01.2023r. opłata wzrosła na kwotę 5,38 zł. tj. o 94,22%
Dla ciekawości rok 2022 - wysokość opłat wzrosła o kwotę 116,93 procenta.

50


Rambo ~Rambo (Gość)29.12.2022 13:47

W 2012 roku Piotrków Tryb. za 50tys zł zlecił Politechnice Warszawskiej dokonania analizy ogrzania Piotrkowa. Analiza wykazała, że najlepszą metodą będzie dostarczenie ciepła z Bełchatowa. Co zrobiła władza (ta sama władza co rządzi teraz) Piotrkowa? Zbudowała elektrociepłownie nową na gaz. Koledzy muszą w końcu gdzieś pracować.
https://epiotrkow.pl/news/czytaj,9451

560


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.12.2022 13:34

Mamy najniższe w Polsce pensje,a najwyższe stawki za media.
Za ciepłą wodę płacimy tyle samo zimą, gdy jest ogrzewanie, co latem.
A pensje szaremu obywatelowi nie wzrosły 100 procent.....

131


Miszkaniec ~Miszkaniec (Gość)30.12.2022 13:34

Może najwyższy pora odwołać Radę Miasta figurantów na czele z Panem Prezydentem i rozliczyć z trafnych decyzji. Nikt z Włodarzy nie wystąpi przed nami mieszkańcami i nie wytłumaczy się z podjętych decyzji. Najlepiej umieścić informację na klatce a w skrzynce rozpiskę z podwyżką. W żadnym dużym mieście nie ma takich opłat i podwyżek jak u nas. Miasto bez perspektyw inwestorów gnębiące mieszkańców, którzy jeszcze zostali. GRATULUJĘ mam nadzieję że wreszcie się obudzimy i podziękujemy betonowym Włodarzą i prezesom spółek od lat tym samym . Nagłośnijmy to gdzie się da!

190


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat