metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Wróżbita ~Wróżbita (Gość)12.04.2024 11:58


Zmiana jest już konieczna, każdy Wam to powie, bo niewiele się tu dzieje, w tym naszym Piotrkowie. Trzeba młodych ludzi do działania gotowych, nowego spojrzenia na miasto i umysłów zdrowych. Stary układ się chwieje, trzeszczy pod wpływem młodości, teraz jest ten moment potrzeba jedności. Zróbmy wielką zmianę dla siebie i dzieci, niech nad naszym Piotrkowem znów słońce zaświeci. Niech nowe zastąpi stare, trzeba świeżych ludzi, to dla nas jest ważne, niech nikt się nie łudzi. Inaczej będzie co mamy, życie bez przyszłości, ucieczka młodych z miasta i bezsens starości. W naszych rękach jest przyszłość nas i naszych dzieci, niech świadomy wybór nasze myśli oświeci. Taka moja porada dla mieszkańców Piotrkowa, wierzę że nasza mądrość jest na to gotowa.

21


.... ~.... (Gość)12.04.2024 10:24

Nie głosowałem na Wiernickiego w pierwszej turze, ale w drugiej ma mój głos. Chojniak musi odpocząć, wystarczająco już się namęczył zmieniając Piotrków. Nie chcę kolejnych złotych pomysłów jak plastikowy potworek na bugaju, baseny za miliony dla 200 osób. Brak zaangażowania w budowę S8, brak inwestorów i miejsc pracy. Koniec z lokalnymi układami.
A na debatę Chojniak nie przyjdzie - on debat się boi, bo wie, że przez tyle lat niczego dobrego nie zrobił.

398


Doda ~Doda (Gość)12.04.2024 12:04

Wiernicki wam tyle obieca co Tusk,tz szparagi i 100 konkretów,

25


XD ~XD (Gość)12.04.2024 12:07

Opcja PO w natarciu, strach przed kolejna porażką?

02


PiS got ~PiS got (Gość)12.04.2024 10:55

Krzysztof Chojniak to rozsądny i doświadczony samorządowiec.
Nie ma lepszego kandydata.

733


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)12.04.2024 12:11

Rajd rowerowy z OSiR-em Panie Cecotka ,Staszek, Wiernicki z Żoną zapraszamy

26


go?ć_goŚĆ ~go?ć_goŚĆ (Gość)12.04.2024 12:15

Za młody bez doświadczenia nawet radnym nie był, więc na razie zacząłbym od roznoszenia ulotek Panie W hihihihi

37


mieszkańcyEP ~mieszkańcyEP (Gość)12.04.2024 12:18

Władza musi SŁUCHAĆ swoich mieszkańców, i robić wszystko aby żyło się im coraz lepiej. Administrowanie miastem tylko z opłat nakładanych na mieszkańców, to droga do ubóstwa i degradacji miasta. Miasto ma się rozwijać poprzez nowe inwestycje (dodatkowe miejsca pracy). Wybudować bezpłatne parkingi dla mieszkańców. . Wyremontować zniszczone nawierzchnie ulic i chodników. Zahamować wzrost różnego rodzaju stałych opłat. Zadbać o coraz to większą liczbę seniorów.

80


XDD ~XDD (Gość)12.04.2024 12:23

Smród plateormerski za P.Wiernckim się ciągnie

39


Krzyś ~Krzyś (Gość)12.04.2024 10:51

Swój głos oddam na Pana Chojniaka.
Wczoraj w telewizji widziałem jak skuteczna w działaniu i wewnętrznie zgodna jest koalicja obecnie rządząca.
Nie chcę tego samego w Piotrkowie.
Po obecnym prezydencie, przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać.

932


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat