metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bla bla bla ~bla bla bla (Gość)10.09.2013 11:00

"sara" napisał(a):
PREZYDENT CHOJNIAK NA TRZECIĄ KADENCJĘ! Pokazał, że póki co nie ma sobie równych.


Tak jest równych nie ma w nieudolności i zbieraniu gamoni do nakładania wazeliny.

00


budowlaniec ~budowlaniec (Gość)10.09.2013 12:06

już dawno niektórymi partiami zajęli się karawaniarze, a niektóre jeszcze są pod respiratorem.

00


Właśnie ~Właśnie (Gość)10.09.2013 12:22

"angelina" napisał(a):
moje prawo i wybór.


Święte słowa. Tak samo moim prawem i wyborem jest to czy na referendum pójdę czy też nie. To nie Polska Ludowa, że na wybory w towarzystwie orkiestry szedł cały zakład pracy.

00


mi-hau ~mi-hau (Gość)10.09.2013 12:53

15 września od rana robię pampuchy, a później będę go zjadł. Brak mi czasu na referendum.

00


Myśliciel Myślicielranga10.09.2013 13:09

"Nie-mysl" napisał(a):
To albo masz problemy ze wzrokiem,albo piszesz do zza biurka redakcyjnego w Łodzi. Weź nie gadaj takich głupot, bo się aż żal robi. Wystarczy w weekend iść na Rynek by zobaczyć, że ciężko jest znaleźć miejsce w ogródkach piwnych. Nie myśl za dużo bo Ci wyraźnie szkodzi.


Drogi "Nie myśl". Proszę załóż okulary i przeczytaj do jakiego postu się odnosiłem. Przypomnę może, bo jeszcze nie znajdziesz, co napisała sara:

Cytuję:
miasto chętnie przyjmuje gości, którzy tu przyjeżdżają i korzystają z jego uroków i atrakcji.


Podkreśliłem najważniejszą część. Ja nie przeczę, że trudno znaleźć miejsce w Rynku, ale przesiadują tam głównie osoby miejscowe i to jak zauważyłeś całkiem słusznie - w ogródkach piwnych. Nie ma w Rynku lub sławetnym Trakcie wycieczek, które poznawałyby uroki i bogatą historię Piotrkowa. Nie ma ich w muzeach, galeriach (sztuki, aby ktoś nie pomyślał inaczej), nie zwiedzają naszego pięknego, ale bardzo zaniedbanego miasta. Nie ma wśród przesiadujących na Rynku ludzi, którzy chcieliby zainwestować tak czy inaczej w nasze miasto. Są za to ludzie, którzy wyłącznie piją, palą i zwykle jest to ta sama grupa. Bywam często na Rynku wbrew twoim obawom, to wiem co mówię. A jeśli spotka się wycieczkę, to jest to zwykle grupa emerytek zwiedzających zakątki Piotrkowa z CITem. Dla kogo więc te murki, trakty i upiększenia. Jak ktoś tu zauważył, wystarczy wyjść poza rynek, aby popatrzeć na prawdziwe oblicze Piotrkowa - walących się kamienic, dziurawych ulic, meneli, smrodu moczu, brudu, ubóstwa i braku jakichkolwiek perspektyw. Dlatego dajmy sobie spokój z traktami! Pozyskajmy pieniądze z UE na inwestycje w Piotrkowie, które dadzą ludziom pracę, co za tym idzie większe przychody do kasy miasta, które mogą być wykorzystane w przyszłości na remonty kamienic. Bo inaczej Piotrków będzie przypominać starą pudernicę - z wierzchu wypacykowany, w środku ruina.
Ale tego nie osiągniemy z obecnym prezydentem, a być może z kolejnym również. Mimo to, należy iść na referendum i oddać głos zgodnie ze swoim sumieniem.

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)10.09.2013 13:10

"bla-bla-bla" napisał(a):
Redaktorze Maj nie przesadzaj koszt około 100 tys. zł jak dla miasta ponoć 70 tysięcznego jest tak niski aż wstyd.Premie jakie prezydent z nie swojej kieszeni rozdał 4 miesiące temu wałkoniom z UM wyniosły około 290-300 tys. zł.Była to już 14 pensja pracowników UM.


Rozumiem, że doliczyłeś do tego chociażby odprawy dla wyżej wymienionych, czy nawet śmieszną wymianę pieczątek.

00


Ucieszona ~Ucieszona (Gość)10.09.2013 13:41

"Mysliciel" napisał(a):
Bywam często na Rynku wbrew twoim obawom, to wiem co mówię.


Więc jednak doceniasz pięknie zrobiony Rynek z kawiarenkami skoro jak sam twierdzisz jesteś tam stałym bywalcem. Nic tylko się cieszyć, skoro Stare Miasto przyciąga nawet krytyków prezydenta.

00


PrzemeQ ~PrzemeQ (Gość)10.09.2013 14:03

"mihau" napisał(a):


Też zrobię pampuchy w niedziele.
Ci co myślą, że pampuchy same z nieba spadną po 15.09 mylą się sromotnie. Trzeba zakasać rękawy i wygniatać pampuchy.
Składniki
1 kg mąki
około 1/2 litra mleka
10 dag drożdży
3 całe jajka i 2 żółtka
1/4 kostki masła roślinnego
pół szklanki cukru
Przygotuje sos ze startego korzenia maćkowianki i szczypty sokalki pospolitej. Odrobina uschłego gletkieru dla garniszu i można zjesz rozpędkiem! :)

00


mala668 ~mala668 (Gość)10.09.2013 14:05

Pinokio nos Ci rośnie...

"Mysliciel" napisał(a):

00


tu myślę ~tu myślę (Gość)10.09.2013 14:16

Referendum kosztuje, a nie kosztował głupawy murek w Rynku, fontanna rzadko uruchamiana, projekt biblioteki, ekspertyzy MZK,błędy urzędników - 750 tys., które mamy oddać itd. Tego jakoś nikt nie liczy. A ile kosztuje nas telewizja samorządowa, w której jest tylko pan prezydent, Elka Jarszak, Marian Błaszczyński i znów Jarszak, prezydent, Błaszczyński?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat