metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pete ~pete (Gość)10.09.2013 20:55

Ciekawe rzeczy piszą w tych Wieściach trybunalskich. Jakieś wycieczki Pampucha za nasze pieniądze, jakieś dziwne spółki z Matusewiczem. A mieli być tacy krystaliczni. Mam nadzieję, że panowie podadzą wydawców tej gazetki do sądu w trybie wyborczym.

00


Hellcat ~Hellcat (Gość)10.09.2013 21:07

72985 km brzmi lepiej niż 72985 metrów ;)

00


tutaj tutajranga10.09.2013 21:18

O, Ja cię, to dwa razy równik jest, nie? No, bez drogi do Szamotuł.

00


dajcie tu ~dajcie tu (Gość)10.09.2013 21:20

"Piotrkowianin" napisał(a):
Też dostaliście dzisiaj do skrzynek pocztowych szmatławca pod tytułem "Wieści trybunalskie"? Można tam przeczytać takie brednie jak np. dane o remontach piotrkowskich ulic w latach 2007-2013. Wg autorów w tym czasie wybudowano w Piotrkowie Trybunalskim 7760 km ulic, przebudowano 19398 km i wyremontowano 45827 km. Razem 72985 km!


nie wierze!!!!!,ma ktoś skan tego???

00


timig ~timig (Gość)10.09.2013 21:21

przekartkowałem to zacne wydawnictwo i ... brak mi słów poziom poniżej jakichkolwiek krytyki. Prezydent powinien się wstydzić że coś takiego wydano aby go wybielić. Kiedy szara masa zrozumie że to referendum nie ma na celu wyboru między Chojniakiem a Pampuchem lecz udzielenie wotum zaufania przez wyborców-mieszkańców. Pójdę na referendum i zagłosuje za odwołaniem i nie wstydze się tego

00


Tadeuszek ~Tadeuszek (Gość)10.09.2013 21:41

Pan radny Czajka, przyboczny prezydenta Chojniaka, jako wielki demokrata powinien raczej namawiać do pójścia na referendum 15 września i agitować za głosowaniem za swoim pryncypałem. Tak jednak nie jest. Pan radny Czajka jest dyrektorem Szkoły w Szydłowie i swoim postępowaniem daje kontrowersyjny przykład nauczycielom i wychowankom oraz wystawia na szwank dobre imię swojej szkoły. No cóż, jaki radny, dyrektor, taka niewątpliwie szkoła.

00


mala668 ~mala668 (Gość)10.09.2013 21:57

Oj oj nie potrafisz czytać!!!

"Piotrkowianin" napisał(a):

00


sara ~sara (Gość)10.09.2013 22:14

"Mysliciel" napisał(a):

A może brak pociągów przejeżdżających przez Piotrków to też wina pana Chojniaka?

00


Obserwator DWA ~Obserwator DWA (Gość)10.09.2013 22:14

Oj Piotrkowianin- niekiedy czytałem Twoje komentarze i były one w miarę logiczne. Teraz widzę,że czepiasz sie głupich pomyłek literowych , co akurat w MOIM odczuciu do Ciebie NIE PASUJE. Jakbyś przeanalizował to co zrobił w okresie tych DWÓCH kadencji Prezydent Chojniak na naszych piotrkowskich ulicach i placach- to możesz byc pewien,że od Dozynek ŻADEN Prezydent tego miasta tyle robót nie wykonał. Jak ktoś chce to zobaczyć to widzi, a niestety PIOtrkowianie tego nie dostrzegają.W populistyczne hasła,że po referendum będzie to miasto mlekiem i miodem płynące nikt logicznie myślący nie uwierzy i mam nadzieję,że do GRONA Takich osób będę mógł Ciebie z powrotem zaliczyć.

00


sara ~sara (Gość)10.09.2013 22:19

"Mysliciel" napisał(a):

A mnie się murek na Rynku podoba. Jeden widzi tylko cegły, inny zobaczy fragment historii - zarys ratusza. Także fontanna jest pewną atrakcją. Ale są ludzie, którzy na wszystko kręcą nosem. I zapewniam, namawianie do niepójścia na referendum nie jest grzechem.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat