metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
asik ~asik (Gość)10.09.2013 09:10

Sonia czytaj ze zrozumieniem. Pisze o podatkach lokalnych. Takich dla kazdego miasta odrebnie nie ustala Tusk i jego swita. Za kadencji Chojniaka podatek od nieruchomosci znaczaco wzrosl, oplaty za smieci zawyzone(i nic z tym nie robia), szkoly pozastawiane. Tak sie dba o miasto i mieszkancow?

00


asik ~asik (Gość)10.09.2013 09:19

"Socjologu"..tak sie sklada ze pamietam jak wygladal rynek nawet 20 lat temu...co z tego ze rynek jest ladny jak inne rejony miasta czesto wygladaja jak ruiny. Zamiast jezdzic porzadnymi ulicami i chodzic rownymi chodnikami mamy przesiadywac w rynku i chwalic go bo taki piekny murek tam mamy? Co z reszta miasta? Masz rodzine? Czy jako "glowa" tej rodziny dbasz tylko o jej czesc czy o calosc? Dlatego malo mnie obchodzi rynek. Chcialabym widziec efekty w calym miescie a nie tylko w wybranych rejonach!!!!!!

00


nie palikotowiec, nie komuch, nie ubek ~nie palikotowiec, nie komuch, nie ubek (Gość)10.09.2013 09:26

"Luca" napisał(a):


wy macie, a nie miasto.

00


mix ~mix (Gość)10.09.2013 09:28

"Nori" napisał(a):

True story tyle w temacie

00


Nie myśl ~Nie myśl (Gość)10.09.2013 09:35

"Mysliciel" napisał(a):
Innych nie widziałem.


To albo masz problemy ze wzrokiem,albo piszesz do zza biurka redakcyjnego w Łodzi. Weź nie gadaj takich głupot, bo się aż żal robi. Wystarczy w weekend iść na Rynek by zobaczyć, że ciężko jest znaleźć miejsce w ogródkach piwnych. Nie myśl za dużo bo Ci wyraźnie szkodzi.

00


PT ~PT (Gość)10.09.2013 10:23

"Mysliciel" napisał(a):
Luca, sara, mala i in. ...


Zauważyłeś że to wszyscy w wieku 43 lat i są za prezydentem? Dziwny zbieg okoliczności. A może to jedna i ta sama osoba?

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)10.09.2013 10:38

Osobiście byłem przeciwnikiem referendum ze względu na koszty. Natomiast skoro już udało się zebrać podpisy to nie pozostaje mi nic innego jak wybrać się w niedzielę do lokalu wyborczego.

00


angelina ~angelina (Gość)10.09.2013 10:39

Pójdę na referendum i będę głosować za odwołaniem Chojniaka!!!
I nikomu nic do tego, moje prawo i wybór. Nie muszę uzasadniać i się tłumaczyć. A ewentualne komentarze to wsadzcie sobie w buty, będziecie równiejsi /zwolennicy Chojniakowi/.

00


wolny czlowiek ~wolny czlowiek (Gość)10.09.2013 10:39

Referendum jest jedynym sposobem żeby udowodnić Panu Chojniakowi i jego przybocznym , że władza musi służyć mieszkańcom.Obecna władza jest zarozumiała, nie szanuje wszystkich mieszkańców równo. Myśli , że swą władz będzie sprawowała do końca swojego życiai jeszcze jeden dzień dłużej.Prezydent stracił poparcie PIS-u za to , że nie wyrzucił Munika- chyba ,że Munik miał haki na Chojniaka?Dlatego najpierw odwołać Chojniaka. Komisarz przewietrzy przybocznych obecnego Prezydenta, póżniej na prezydenta Mackowiaka- ta osoba zrobi porządek jak szeryf w amerykańskim mieście. Powodzenia.

00


bla bla bla ~bla bla bla (Gość)10.09.2013 10:57

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Osobiście byłem przeciwnikiem referendum ze względu na koszty. Natomiast skoro już udało się zebrać podpisy to nie pozostaje mi nic innego jak wybrać się w niedzielę do lokalu wyborczego.


Redaktorze Maj nie przesadzaj koszt około 100 tys. zł jak dla miasta ponoć 70 tysięcznego jest tak niski aż wstyd.
Premie jakie prezydent z nie swojej kieszeni rozdał 4 miesiące temu wałkoniom z UM wyniosły około 290-300 tys. zł.
Była to już 14 pensja pracowników UM.
Jeżeli więc ktoś wydaje na bzdety 3x więcej niż koszt wywalenia na zbity pysk takie 'zarządcy' Twoim i Naszym majątkiem nie jest dla Ciebie wysoki to ja nie rozumiem już nic.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat