metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Myśliciel Myślicielranga10.09.2013 07:10

"janusz" napisał(a):
mnie tam malo interesuje referednum i kolejne wybory...


To po co się wypowiadasz?

00


gosc ~gosc (Gość)10.09.2013 07:17

Moim zdaniem odwołanie obecnego prezydenta tylko pogorszy sytuację, powołanie komisarza wstrzyma inwestycje w mieście i wprowadzi zamieszanie. Nawet jeśli to byłyby wybory samorządowe to Chojniak nie ma dla siebie kontr kandydata i to jest smutne. PIO na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze gotowe do sprawowania władzy i szczerze mówiąc wątpię aby kiedykolwiek mieli rozsądnego kandydata na stanowisko prezydenta.Nie idę na wybory, ponieważ Chojniak i PIO nie spełniają moich oczekiwań politycznych i czekam na terminowe wybory.

00


Myśliciel Myślicielranga10.09.2013 07:18

"sara" napisał(a):

W Piotrkowie dzieje się coraz więcej, miasto chętnie przyjmuje gości, którzy tu przyjeżdżają i korzystają z jego uroków i atrakcji.


Jezus MAria! spadłem z krzesła ze śmiechu! Ilu gości w Rynku! Chyba, że liczysz tych z bram, co każdego obwołują kierownikiem... Innych nie widziałem. Za takie pieniądze wpompowane w Rynek ten powinien tętnić życiem tak, jak w Krakowie! Zresztą, kto chce tutaj przyjeżdżać, skoro już nawet mało który pociąg się u nas zatrzymuje...

00


ares1 ~ares1 (Gość)10.09.2013 07:20

Mnie tylko ciekawi czy w razie pozostawienia Pana Prezydenta na stanowisku przez mieszkańców Pan Prezydent równie ochoczo nadal będzie prowadził remonty modernizacje itd czy wróci do swojej bierności jak to było w trakcie kadencji. Jak to mówią czas pokaże :)))

Komentarz był edytowany przez autora: 10.09.2013 07:23

00


anex ~anex (Gość)10.09.2013 07:41

Kacperek, Chojniak, Błaszczyński, Staszek, Munik, Wójcikowa, Kwiecińska, Dajcz, trzęsą ze strachu portkami aż miło popatrzeć. Bo przecież jak ludzie pójdą na referendum to pensyjka z urzędu i parę innych dodatków ( Rady Nadzorcze ) się skończy i wtedy już Pan Chojniak nie będzie mógł powiedzieć NAM SIĘ ŻYJE DOBRZE! Realnie oceniając- Ci z magistratu idą po trupach i nieważne jest już co to prawda. Liczy się polityk- nawet kosztem tego,że trzeba iść do sądu ,żeby ratować swoje "dobre imię". Uważam,że powinno być zakazane nakłanianie obywateli to tego, aby zostali w domu. Ale mam nadzieję, że Piotrkowianie to mądrzy ludzie i jednak pójdą na o referendum. Pomyślcie - będzie komisarz- przez rok do wyborów - więc na pewno nie będzie żadnych znajomości , kumoterstwa itd. Istnieje realna szansa, że ludzie z dużym potencjałem i wiedzą będą mogli znaleźć pracę. A całe to towarzystwo (matek,córek , żon - które tylko siedzą i nic nie robią) pójdą na zielona trawkę).

00


janka ~janka (Gość)10.09.2013 07:51

A ja pójdę na referendum. Bo chcę żeby żona pana Błaszczyńskiego (Małgosia), którą wkręcili na członka(!) do obwodowej komisji wyborczej na ulicy Jerozolimskiej dostała te 160 złotych za zasiadanie w komisji - należy jej się, może jeść nie mają co w domu... on starym mercedesem jeździ - nie wypada jakoś takiej figurze

00


Myśliciel Myślicielranga10.09.2013 07:55

Tak, warto, bo w ten sposób działa demokracja! Udział w referendum polega na oddaniu głosu za albo przeciw. Luca, sara, mala i in. jeśli jesteście tak zakochani w Chojniaku, to oddajcie głos przeciw jego odwołaniu. Jest was (zwolenników prezydenta) przecież tylu, że wasze głosy wystarczą, aby zachował stanowisko. Ale GŁOSOWAĆ TRZEBA! Bo inaczej pokazuje się, gdzie się ma społeczeństwo i pieniądze publiczne, które w przypadku nieważności referendum są marnotrawione. Choć jeśli patrzeć na niedoszłe lub niepotrzebne inwestycje, to marnotrawstwem się nie dziwię. Chojniak i jego ekipa w nosie mają nasze pieniądze! Patrz: projekt biblioteki, plany "wielkości" Bugaja, murek, fontanna na Krzywdzie, oczyszczalnia, rura do Bełchatowa, jednosezonowy asfalt, rondo "krowi placek", nagrody dla kumpli w dobie kryzysu i przy zaciągniętych ogromnych kredytach... O czym zapomniałem?
A czy księża zdają sobie sprawę, że namawianie wiernych do nie pójścia na referendum, to grzech? Czy wyspowiadają się z z tego?

00


sklave sklaveranga10.09.2013 08:14

PFM kiedyś duma miasta, zniknęła z powierzchni ziemi.
Czy jest już inwestor, który postanowi wybudować coś w miejscu po fabryce?
No i wreszcie powstanie ten obiecany dwa lata temu gigantyczny park rozrywki na Bugaju......Park of Poland w Piotrkowie Trybunalskim.....
Co prawda przez ostatnie dwa lata magistrat rozrywek nam nie żałował ba mieliśmy ich nawet w nadmiarze co niektórym to, to rozrywanie bokiem wyszło.
Nowe auto, balon, pikiety, przeprowadzki szkół, szkoły zastawione, podwyżki goniły podwyżki a to referendum a to dziurawe jezdnie jak po wielkim kataklizmie...... No i beztroska, nonszalancja....zawsze szelmowsko uśmiechniętych miejskich urzędników.
więcej:
Modlitewnik Piotrkowski.
Od dziś wśród wszystkich Polaków powinna panować atmosfera radości i przekonanie, że osiągnęliśmy sukces.
Hyc, hyc bochenek w piecu się wyleguje.
http://sklave.manifo.com/inne

00


Nori ~Nori (Gość)10.09.2013 09:01

Robić referendum rok przed wyborami to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Ponadto kto jest największym przeciwnikiem prezydenta? Ci co sami kiedyś rządzili, ci co sami zlikwidowali stadion, basen, itp. Żal im i tyle.

00


Marian ~Marian (Gość)10.09.2013 09:03

DLACZEGO likwidowane są magazyny za Piotrkowem i przenoszone do Mszczonowa? ...kto im tak podniósł podatki w Piotrkowie że pracownicy stracą pracę! Każdy obywatel powinien iść na referendum to jest obowiązek obywatelski a skoro ktoś bojkotuje do nie pójścia tzn. że każe łamać powszechnie ustanowioną prawem konstytucję.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat