metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bla bla bla ~bla bla bla (Gość)11.09.2013 08:08

"sara" napisał(a):
Z PIOwcami nie da się dyskutować na argumenty, dlatego trzeba swoich praw dochodzić w sądzie. Ale jaki to obciach dla p. Pampucha.


Sara bądź pierwszą, która liżąc władzę po genitaliach poda te dokonania obecnej władzy z 7 lat nieudolstwa.
Wymień konkrety, które przełożyły się na:
- ogólną poprawę życia w mieście,
- komfortu życia,
- komfortu rodziny,
- komfortu materialno-finansowego mieszkańców miasta,
- wzrost zatrudnienia,
- wsparcie władzy w walce z bezrobociem na rynku lokalnym,
Jak tego dokonasz będziesz pierwszą wazeliną władzy, która poda jakieś czyny namacalne dające efektywne wsparcie i korzyści dla mieszkańców miasta.

00


Myśliciel Myślicielranga11.09.2013 08:35

"sara" napisał(a):
A może brak pociągów przejeżdżających przez Piotrków to też wina pana Chojniaka?


Tak. I dzisiejszy deszcz też. To niebiosa płaczą...
Weź puknij się w głowę (żeby tylko za duże echo nie powstało) i nie wyciągaj słów z kontekstu.

00


Myśliciel Myślicielranga11.09.2013 08:38

"sara" napisał(a):
A mnie się murek na Rynku podoba


Ale mnie też się podoba! Choć uważam, że można było np. pokazać fundamenty, może zrobić jakąś wystawę archeologiczną, może jeszcze inaczej uwypuklić tą pamiątkę po chwalebnych latach Piotrkowa? Ale nie za takie pieniądze!!! Fontanna jw.

00


ares1 ~ares1 (Gość)11.09.2013 08:42

"Mysliciel" napisał(a):
A mnie się murek na Rynku podobaAle mnie też się podoba! Choć uważam, że można było np. pokazać fundamenty, może zrobić jakąś wystawę archeologiczną, może jeszcze inaczej uwypuklić tą pamiątkę po chwalebnych latach Piotrkowa? Ale nie za takie pieniądze!!


Ha i jesteśmy jedynym miastem w polsce gdzie taki murek kosztował tyle kasy ot ewenement nawet na skale światową :)))

00


sara ~sara (Gość)11.09.2013 09:26

"bla-bla-bla" napisał(a):

Z tymi genitaliami i wazeliną to brzmi prymitywnie i niesmacznie. No cóż język świadczy o człowieku... Na wszystkie twoje zapytania znajdziesz odpowiedzi w "Wieściach Trybunalskich". Polecam. Zero obłudy, sama prawda. NA REFERENDUM NIE IDZIEMY, bo to absurdalna inicjatywa.

00


sara ~sara (Gość)11.09.2013 09:28

"ciekawa" napisał(a):

Głodnemu chleb na myśli. Ja sypiam tylko z moim mężem. Prezydenta nie ocenia się przez pryzmat łóżka, zwłaszcza takiego prezydenta, dla którego rodzina to podstawa. Ale czy ty to zrozumiesz?

00


sara ~sara (Gość)11.09.2013 09:31

"M.M." napisał(a):

Ja słucham głosu Boga i sumienia oraz mądrych ludzi.

00


sara ~sara (Gość)11.09.2013 09:32

"Mysliciel" napisał(a):

Tylko nad kim płaczą te niebiosa?

00


sara ~sara (Gość)11.09.2013 09:35

"Mysliciel" napisał(a):

Wszystko kosztuje, a inne fajne pomysły można będzie kiedyś zrealizować. Prezydent Chojniak jest otwarty na inicjatywę piotrkowian. Przed nim trzecia kadencja i kolejne, więc jest szansa na realizację.

00


grek ~grek (Gość)11.09.2013 09:44

"sara" napisał(a):
sararanga
11 minut temu, 09:32
"Mysliciel" napisał(a):
Tylko nad kim płaczą te niebiosa?

nad takimi jak ty... na referendum pojdzie kto bedzie chcial i mial ochote a tobie g**** do tego...

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat