metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kibic ~kibic (Gość)15.08.2013 15:30

Za rozwalanie piotrkowskiego sportu większość zawodników, kibiców pójdzie na referendum.

00


JA ~JA (Gość)15.08.2013 15:41

NIE PÓJDĘ NA REFERENDUM! ŻADNE PIO MNIE DO TEGO NIE ZMUSI. MAM DOŚĆ FAŁSZYWEJ NAGONKI NA PREZYDENTA!!

00


Onserwator.. ~Onserwator.. (Gość)15.08.2013 17:58

"kibic" napisał(a):

Człowieku, coś chyba ci się pomyliło: http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/1649221,prezes-concordii-skazany-na-kare-wiezienia,id,t.html

00


Jowita ~Jowita (Gość)15.08.2013 18:24

To jest paskudna manipulacja ze strony Pani Jarszak opłacanej przez prezydenta miasta K. Chojniaka. Pomyślmy - jaki wpływ na pomyłki mieszkańców składających dobrowolnie podpisy mieli wolontariusze PIO? Nie mieliśmy żadnego, nie legitymowaliśmy ludzi, którzy do nas podchodzili. W dobrej wierze przyjmowaliśmy wszystkie listy z podpisami od wszystkich.
Natomiast z pewnością, co okazało się po analizie list przez Komisarza, który jest do tego uprawniony, teraz wiemy, że otrzymywaliśmy także listy od osób z fałszywymi danymi. Przypuszczamy, że te listy przynosili obrońcy Chojniaka, którzy w ten haniebny, oszukańczy sposób chcieli powstrzymać inicjatywę referendalną. Tylko dlaczego Wy tak tego referendum się boicie? Dlaczego nie chcecie dopuścić do oceny urzędującego prezydenta?

00


kibic ~kibic (Gość)15.08.2013 21:40

Cytuję:
Człowieku, coś chyba ci się pomyliło:


No cóż, każdy ma prawo do swojego zdania. Ja widzę kto dostaje stypendia, jakie kluby dostają dotacje. Może jak przeanalizujesz,zmienisz zdanie. Pewnie PIO o tym nie myśli. Ale młodzi zdolni Piotrkowianie nie mają nic do stracenia.

00


pączek ~pączek (Gość)15.08.2013 22:28

"mol" napisał(a):
Przepis na naleśnik
Składniki:
2-jajka
1-1,5 szklanki mleka
1-1,5 szklanki mąki
odrobina soli
3 łyżki oleju
jeżeli ciasto będzie zbyt gęste, to możemy dodać wody
Przygotowanie
Jest to chyba najbardziej popularny sposób. Na patelnie dajemy trochę masła i kładziemy nasze naleśniki. Wbrew pozorom nie trzeba kłaść ich w ten sam sposób w jaki je smażyliśmy. Należy sobie zdać sprawę z tego, że my ich nie smażymy, a chcemy tylko żeby stały się ciepłe, dlatego szybszym i łatwiejszym sposobem jest złożyć je w tzw. kopertę (składamy na pół, a następnie połówkę jeszcze raz na pół) dzięki temu zrobimy to sprawniej, a dodatkowo możemy użyć mniejszej patelni albo odsmażyć ich kilka na raz (oszczędność czasu).


WOLE KLUSKI NA PARZE:)ZWANE PAROWAŃCAMI...

00


lol ~lol (Gość)15.08.2013 22:31

"sklave" napisał(a):


Pan Larcki to ma wene...

00


liczydlo ~liczydlo (Gość)15.08.2013 22:41

"Jowita" napisał(a):
Natomiast z pewnością, co okazało się po analizie list przez Komisarza, który jest do tego uprawniony, teraz wiemy, że otrzymywaliśmy także listy od osób z fałszywymi danymi.


No, skoro teraz wiadomo ile podpisów na listach było ważnych dlaczego PIO nie mówi o tym głośno ile faktycznie osób jest za referendum? Wzięło mnie na przemyślenia, Ile osób świadomie podpisało się za odwołaniem Prezydenta a ile za "stop podwyżkom"? hmm..

00


ADA ~ADA (Gość)15.08.2013 23:06

"Jowita" napisał(a):
To jest paskudna manipulacja ze strony Pani Jarszak opłacanej przez prezydenta miasta K. Chojniaka. Pomyślmy - jaki wpływ na pomyłki mieszkańców składających dobrowolnie podpisy mieli wolontariusze PIO? Nie mieliśmy żadnego, nie legitymowaliśmy ludzi, którzy do nas podchodzili. W dobrej wierze przyjmowaliśmy wszystkie listy z podpisami od wszystkich.
Natomiast z pewnością, co okazało się po analizie list przez Komisarza, który jest do tego uprawniony, teraz wiemy, że otrzymywaliśmy także listy od osób z fałszywymi danymi. Przypuszczamy, że te listy przynosili obrońcy Chojniaka, którzy w ten haniebny, oszukańczy sposób chcieli powstrzymać inicjatywę referendalną. Tylko dlaczego Wy tak tego referendum się boicie? Dlaczego nie chcecie dopuścić do oceny urzędującego prezydenta?
cytat

AKURAT!!! UCZCIWIE ZBIERALIŚCIE PODPISY??? WIDZIAŁAM TO POD BIEDRONKĄ NA KOSTROMSKIEJ,MACIE DZIWNE POJĘCIE O UCZCIWOŚCI!

00


mol molranga15.08.2013 23:40

"Onserwator.." napisał(a):
~Onserwator.. (Gość)
6 godzin temu, 17:58
"kibic" napisał(a):
Człowieku, coś chyba ci się pomyliło: http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/1649221,prezes-concordii-skazany-na-kare-wiezienia,id,t.html


Słuszna spostrzeżenie, warto jeszcze sprawdzić nazwisko rozpoczynające się na R. z nazwiskami członków zarządu niezależnego piotrkowskiego radia i epiotrkow.pl.
http://www.epiotrkow.pl/news/Beda-bronic-piotrkowskiej-Concordii,9421

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat