metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
martens ~martens (Gość)17.08.2013 06:51

"Malwina" napisał(a):
Wymyślił " STOP PODWYŻKĄ "


a z polskiego pewnie pała była.

00


malwina ~malwina (Gość)17.08.2013 10:36

taaa siedziałam tyle przed komputerem co ty i dlatego miałam przysłowiowa pałę...... :))))))) nie było czasu na naukę

10


ciekawa ~ciekawa (Gość)17.08.2013 17:00

Właśnie, kto to dał na wizję? Munik ostatecznie zadecydował?
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/serwisy/8024/1967044,bez-sciemniania-kocyk-ze-swinka-piggy-i-fanpage-radnego,id,t.html
Fakt faktem: zdenerwowana do granic Teresa Sęderecka wiła się pod naporem pytań byłej rzeczniczki prezydenta Chojniaka o rzekome oszustwa organizatorów przy zbieraniu podpisów. Dziw bierze, kto to puścił do emisji.

10


kosmita ~kosmita (Gość)18.08.2013 23:44

"martens" napisał(a):
a z polskiego pewnie pała była.


a Tobie jakie zachowanie w szkole wystawiono? patrząc na wpisy to z kultura byleś na bakier:))))))))))))))))))))

00


Gość Łódź ~Gość Łódź (Gość)19.08.2013 22:34

Czytam i nie wierze ... Marcin Pampuch ... Rozp.......ł PatioTv a teraz chce pewnie doprowadzić do upadku miasta. A jaki to kuwa piotrkowianin? Wywieźcie go na taczce z tego miasta. Jak pamietam tez był rzecznikiem prezydenta i to chyba tego który brał bo mu mało było a teraz chce sam dostać się na sama górę żeby kraść. Dobrze ze to nie moje miasto i ze tego gościa nie ma już u nas bo to jedna wielka porażka. Współczuje wam mieszkańcy Piotrkowa

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat