metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga15.08.2013 09:29

Być dojonym lub doić????
Taka, jedyna zasada obowiązuje w tym tworze powstałym w wyniku paktu zawartego w 1989 roku w Magdalence. Należy zapomnieć o jakichkolwiek normach, skrupułach, prawie, etyce.....
Obowiązuje tylko jedno prawo, prawo dżungli w jeszcze brutalniejszej formie jak u zwierząt.
Pięść i bezprawie idzie w parze.
Zatem zmiana prezydenta miasta, burmistrza, wójta de facto nic ale to absolutnie nic nie zmienia poza nazwiskiem no i czasami mafijnego ugrupowania zwanego mylnie partią.
Partia taka wywodzi się z systemu synekur dysponujących wszelkimi przywilejami i wyznającymi zasadę albo my albo oni. Dopóki hydra będzie żyła nie grożą nam radykalne zmiany mające polepszyć los szarego obywatela. Bogaci będą jeszcze o tyle bogatsi o ile biedni będą jeszcze biedniejsi. Zawsze ktoś musi stracić by ktoś inny mógł zarobić.
Jedni się rodzą by słuchać a inni by wydawać polecenia.
Kim jest prezydent miasta???
Znaczy się jaką władzą dysponuje i jakie posiada uprawnienia???
Według mnie jest marionetką i to cholernie kosztowną!!!!
Prezydent jeśli by chciał pierdnąć to musi uzyskać opinię Rady.
No a jeśli prezydent chce pierdnąć to już musi zabiegać o zgodę rady.
To jest wypaczenie wszelkich norm, zasad etc. etc.
Powstał twór społeczny w którym każdy wybraniec rządzi a za błędy nikt nie odpowiada .
Powiadają że od przybytku głowa nie boli.
W tym przypadku nie tylko głowa boli ale i kieszeń to mocno odczuwa.
Prawidłowo prezydent powinien wydawać decyzje a Rada winna tylko rozliczać prezydenta z wykonywanych zadań.
Foto:
Od Krzyżowca PO Pełowca.
http://sklave.manifo.com/galeria

00


Nie idę na referendum ~Nie idę na referendum (Gość)15.08.2013 11:18

"Andrzej" napisał(a):

"żeby nie dopuścić tym razem do cudów nad urną, z których piotrkowskie wybory przecież słyną." Oj słyną, słyną... tyle, że ja pilnowałam, żeby do nich nie dopuścić będąc w komisji z ramienia prezydenta.

00


Luca ~Luca (Gość)15.08.2013 11:43

"martens" napisał(a):
martensranga
3 godziny temu, 09:07
"Luca" napisał(a):
ten Pampuch to jakieś totalne nieporozumienie: żenada
nieporozumieniem jesteś ty i to ,że twój ojciec gumy nie założył.

hehehehe nie zazdrość mi kolego; ty jesteś najwyraźniej palcem robiony...

00


1 ~1 (Gość)15.08.2013 11:49

Słoma wam wystaje z butów jak czytam te komentarze.

00


ma_lena ~ma_lena (Gość)15.08.2013 11:55

Panie Pampuch, bardzo proszę nie wypowiadać się, że jest Pan przedstawicielem Piotrkowian, ponieważ ja też jestem Piotrkowianką i nie życzę sobie, żeby Pan używał takich sformułowań... Nie jest Pan bowiem moim przedstawicielem, tak jak nie jest Pan przedstawicielem wielu innych Piotrkowian...

00


Aga ~Aga (Gość)15.08.2013 11:58

"Andrzej" napisał(a):

"Bo np. moja mama też się podpisała pod takową listą, ale nie myślała, tylko ona WIEDZIAŁA, że popiera wniosek o odwołanie prezydenta. Kwestia świadomości i zrozumienia." Kwestia wieku, wyrozumiałości i szacunku do ludzi starszych (którego Ty najwyraźniej nie masz). Nie wiem czy orientujesz się, że w pewnym wieku ludzie starsi mogą mieć różne przypadłości, a wtedy łatwo jest nimi manipulować. A tak na marginesie, to Ty już swoją mamę dobrze poinformowałeś pod czym ma się podpisać. Pozdrawiam.

00


sedzia ~sedzia (Gość)15.08.2013 12:55

odwołać rade miasta i pod sąd za niegospodarność

00


Piętnasty ~Piętnasty (Gość)15.08.2013 13:26

Czy nikt nie odpowie, dlaczego referendum wyznaczono w święta:
Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię oraz w Święto Europejskiego Dnia Prostaty?

00


Krzysztof ~Krzysztof (Gość)15.08.2013 14:33

Poziom dyskusji porównywalny z poziomem jaki reprezentuje praktykujacy "katolik" Krzysztof CHOJNIAK i jego otoczenie. Ja idę na referendum ponieważ tych cwaniaków trzeba usunąć z publicznego życia. A im więcej czytam forum tym bardziej namawiam innych do odwołania Chojniaka

00


Krzysztof ~Krzysztof (Gość)15.08.2013 14:37

Poziom dyskusji porównywalny z poziomem jaki reprezentuje praktykujacy "katolik" Krzysztof CHOJNIAK i jego otoczenie. Ja idę na referendum ponieważ tych cwaniaków trzeba usunąć z publicznego życia. A im więcej czytam forum tym bardziej namawiam innych do odwołania Chojniaka

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat