metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
anta ~anta (Gość)25.01.2023 10:19

Wszyscy radni mogą pracować za free.Ciekawe, ilu będzie chętnych??? Bo przecież pomagają , nie robią tego dla pieniędzy jak sami twierdzą.... Po co drakońskie diety??? 50 zł za udział w sesji .

141


mart ~mart (Gość)25.01.2023 08:19

ciekawe dlaczego Ci radni nie informowali mieszkańców o zagrożeniach i dlaczego prezydent opowiada o produkcji prądu skoro to nie jest prawda. Proponuję wyborcom Prezydenta oraz radnych modlitwę, w końcu zasłynął zawierzeniem miasta, a może to zawierzenie było nie szczere?...Ludzie ogarnijcie się on jest z Pisu i tak rządzi jak rząd krajem, wszystkim chce dołożyć z naszych kieszeni. Jak słyszałem co powiedział w sobotę pan Janik w RŁ, że mówił prezydentowi że to błąd taka ciepłownia, dlaczego nie powiedział mieszkańcom, gdzie była Rada Miasta, po co oni tam są?

168


KKK ~KKK (Gość)25.01.2023 10:44

Przed chwilą okazało się na sesji, że pan prezes Krawczyński wnioskował do URE kilka miesięcy temu stawkę za ciepło prawie 300 zł, a URE obniżyło do 208 zł - tak jak teraz mamy w Piotrkowie!

190


suweren ~suweren (Gość)25.01.2023 09:33

My mieszkańcy Piotrkowa Tryb. żądamy podania do publicznej informacji ile w złotówkach stanowią poszczególne koszty w cenie 1GJ (208,00zł) za ciepło w zatwierdzonej przez URE TARYFIE.

270


Jhg ~Jhg (Gość)25.01.2023 06:53

To nie są radni dla mieszkańców robią wszystkobprzeciw będziemy pamiętać pani jadziu

313


Rico45 ~Rico45 (Gość)25.01.2023 11:23

Podliczymy was przy najbliższych wyborach Panie Chojniak jak i Radę Miasta !!!

231


A.B. ~A.B. (Gość)25.01.2023 10:03

A tymczasem Antoni omawiał z dziennikarzmi "najwazniejsze" dla mieszkańców Piotrkowa sprawy, czyli katastrofę smoleńska ,umowę z Gazpromem,i.t.p.Generalnie chodziło o "obsmarowanie" Tuska i jego rzadów.Takimi drobnymi sprawami ,jak podwyżki cen ciepła poseł Ziemi Piotrkowskiej nie raczył sie zainteresować.Płaccie więc obywatele i głosujcie na niego w przyszłych wyborach bo on za Wami stoi murem.A sesja ,to kolejna awantura wywołana przez radnych uciekajacych od swoich zaniedbań.Szkoda było czasu na "młócenie słomy."

263


Rwa kulszowa ~Rwa kulszowa (Gość)25.01.2023 12:33

Z tego co wiem to podobno było tam za mało krzeseł

60


Inna ~Inna (Gość)25.01.2023 13:07

Ja też nie miałam krzesła ale to przemilcze

72


... ~... (Gość)25.01.2023 13:15

Jaja sobie robią z mieszkańców i problemów. Błaszczyński - ja Państwa tu nie zapraszałem. Proszę zapamiętać w najbliższych wyborach. Chyba zapomniał, że radnych wybierają mieszkańcy.
Cecotka - nie ma zdania - wstrzymał się w głosowaniu. Więckowska i Piekarski - nieobecni... a jeszcze ekspertka za 2 tyś zł...

311


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat