metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_lokator ~go?ć_lokator (Gość)25.01.2023 01:22

Szkoda ze prezydent nie zabrał głosu - oj boi się o stołek i mieszkańców. Blaszczynski jak tylko słyszy niewygodne dla niego uwagi od razu zarządza przerwy. Krawczynski to naprawdę wyglada jak bezdomny i jeszcze robi z siebie biednego bo mało zarabia. To jest dramat. A po co Antoszczyk tam się wypowiadała?? Oni wszyscy powinni ze sceny zejść bo to już czas - bawic wnuki i cieszyć się emerytura a nie zajmowac stołki. Czas oddać stołki młodym i kreatywnym.

331


Pani Prezydent!!! ~Pani Prezydent!!! (Gość)25.01.2023 08:03

Gratulacje dla wyborców tych 14 radnych. I bardzo dobrze Wam tak, wcale mi Was nie żal.

172


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)25.01.2023 08:05

Pozwoliłem sobie oglądać to widowisko. Żenuła to za słabe słowo do tego co się działo. Prezydent Chojniak, zastępcy, radni wszyscy bez wyjątku, prezes Stankowski, prezes Rżanek, prezes Krawczyński ( menagerowie na emeryturze ) potężnie drenują kasę miejską nie zwracając uwagi na zubożenie mieszkańców! Wszystko prawie najdroższe w Polsce. Pan prezydent wysyła mieszkańców do MOPRu na dziadowanie! To jest właśnie odpowiedź na wszystkie postulaty które były zgłoszone do pana prezydenta! Szanowni radni i kierownictwo czyta tu na forum więc niech przyjmie do wiadomości że pan Chojniak wiecznie prezydentem nie będzie i przyjdzie czas na Was bo nie będzie już wsparcia które teraz macie! Mam nadzieję że wszyscy odejdziecie w najbliższych wyborach w niepamięć. A panu radnemu Dziemdziorze ( który tak krzyczał na sesji ) tylko przypomnę czas kiedy zmienił poglądy na pro prezydenckie :))) Ciekawe czy był by Pan radnym gdyby nie pobierał diety?! Dziękuję za uwagę i do zobaczenia przy urnie wyborczej :)))

291


Emerytka ~Emerytka (Gość)25.01.2023 08:07

Oni sobie dodatki przyznawajom sami a ja na wengiel nawet nie mam.

140


mieszkaniec 12344 ~mieszkaniec 12344 (Gość)25.01.2023 08:08

Drogie dzieci?.. jeśli chcecie się nauczyć czym jest demagogia, populizm, manipulacja?.to obejrzycie w akcji PoPisowy duet radnych

79


Gordon ~Gordon (Gość)25.01.2023 08:10

PIS narozrabiał i teraz chce wejść cały na biało. Obłuda w najlepsze...

1513


Katie ~Katie (Gość)25.01.2023 08:10

Cyrk na kółkach

110


Dudhd ~Dudhd (Gość)25.01.2023 08:22

Pamiętajcie! Ludzie u władzy nic nie mogą na to poradzić! Zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy, oni są z wami, łączą się w bólu (zimnie z kaloryferów) ale później wracają do prywatnych domów i tam cierpią w ogrzanym miejscu. Oni nie znają perspektywy typowego piotrkowianina, który musi wybierać jedzenie czy ciepło.

202


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)25.01.2023 07:23

Macie swoich radnych prezydenta! Mam nadzieję że podziękują im mieszkańcy przy urnie wyborczej.

251


Ar2r ~Ar2r (Gość)25.01.2023 08:29

...jak się patrzy na radnych to ręce opadają...
Wyraźnie widać że interes partyjny jest ważniejszy od interesu mieszkańców i miasta. Zamiast działać w imię dobra wspólnego, podgryzają się i realizują cele swoich partyjek. Później rozbiegają się po mieście i tworzą kilkuosobowe heppeningi aby zaistnieć na kilka dni w lokalnych mediach...
I jeszcze PiS zrobił im na złość przedłużając ich kadencje....bidulki...

281


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat