metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Hmmm ~Hmmm (Gość)26.01.2023 12:50

Halo, halo. Ja mieszkam w domu jednorodzinnym (ogrzewanie gazowe) i jakoś miasto mi nie daje dofinansowania. Już tak nie przesadzajcie w tych blokach, bo podwyżki dosięgają wszystkich...
Krzyki, że w domu jest 120-180m2 i podwórko, a w blokach tylko 48-60... za to porównajcie sobie koszty remontów, podatku czy ilości pracy włożonej w utrzymanie. To nie bloki, że jak coś nie działa to z buzią do spółdzielni...

1211


widz ~widz (Gość)27.01.2023 06:31

Sesja była transmitowana przez wolne media Facebooku twitte i youtube. Warto obejrzeć i zobaczyć zachowanie radnych w stosunku do mieszkańców. Ciekawostki z przerw w sesjach

110


Skandal! ~Skandal! (Gość)25.01.2023 18:53

Zamówili sobie ekspertkę za publiczne pieniądze, żeby wyjaśniała ich decyzje, bo sami nie potrafią wyjaśnić co narobili. Tym samym przyznali się, że decyzje były podejmowane przez osoby, które się nie znały na tym. Trzeba było się wspierać ekspertami przed podjęciem decyzji. To się nazywa logika i gospodarność! To się powinno skończyć serią kontroli i w przypadku wykazania nieprawidłowości, skierowaniem do prokuratury.

412


fakt ~fakt (Gość)27.01.2023 13:21

Spodziewałem się programu na żywo z obrad w TV Piotrków i nic. Tylko fotki.
Dlaczego?

61


go?ć_gosia ~go?ć_gosia (Gość)27.01.2023 08:52

Przeraża mnie znikoma ilość kultury u przewodniczącego rady i głupie uśmieszki innych. Brak zrozumienia. A każdy z nich ma wiele nieruchomości i ruchomości że zwykły człowiek pomarzyć o tym nie może. Przede to

140


Bajtek ~Bajtek (Gość)26.01.2023 14:26

Jakby ogrzewanie było tańsze to przyjechaliby Niemcy i wykupili całe ciepło a my byśmy marzli.

152


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat