metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
niezalerzny ~niezalerzny (Gość)25.01.2023 16:57

Matusewicz wruc.

94


Twój głos ~Twój głos (Gość)25.01.2023 17:32

Ja już sobie zrobiłem zrzut ekranu i zapisałem imiona i nazwiska które głosowały przeciw i wam polecam to samo

60


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)25.01.2023 12:50

Takiej pogardy dla mieszkańców ze strony radnych rozdających swego czasu krówki i długopisy nie widziałem dawno. Cała Polska ogląda piotrkowską "elitę". Władze miasta nie odpowiedziały na ŻADNE merytoryczne pytania radnych i mieszkańców. Kilkugodzinny pokaz buty i pogardy w stosunku do obywateli, którzy ich utrzymują.

313


orkan ~orkan (Gość)25.01.2023 14:17

Zostawcie w spokoju panie Tere i Wójcik, dużo zrobiły dla tego miasta

324


go?ć_zibi ~go?ć_zibi (Gość)25.01.2023 11:40

Dlaczego nikt nie zadał 10 pytań macierewicowi

107


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)25.01.2023 15:01

Proszę pokazać symulacje kosztów ogrzewania węglem w obecnym czasie, a nie teksty, że węgla nie ma i nie będzie.
Chyba prezes powinien mieć rezerwy strategiczne na wypadek ciżżkiej zimy ??

121


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)25.01.2023 19:29

A może tak pogonić to towarzystwo wzajemnej adoracji. Robią nas jak chłopa w sądzie.

140


Pani Prezydent!!! ~Pani Prezydent!!! (Gość)25.01.2023 09:58

Najwięcej odzywała się ta, co nie przyszła na głosowanie ws. podwyżek dla radnych, żeby czasem nie było, iż albo wstrzymała się od głosu, albo zagłosowała na "tak". Nikt głupi w Piotrkowie nie jest i nie da się nabrać. I ciasto nawet nie pomoże. Nie ma aktualnie ŻADNYCH kandydatów na Prezydenta w Piotrkowie. Nie popieram ani Platformy, ani PiS-u, ani tym ich podobnych wytworów.

153


Tak było ~Tak było (Gość)25.01.2023 07:36

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Z moich obserwacji wynika, że 6 radnych chce pomóc mieszkańcom, a 14 nie chce... w sumie to 17... bo dwie osoby nie dotarły ( pewnie tak było wygodniej) a Pan Dariusz nie ma zdania czyli w sumie nie wiadomo po co jest radnym skoro nie ma własnego zdania.
Mimo chaosu brawa za aktywność dla Pani Marleny i Pana Łukasza bo mieli swoje zdanie i umieli się odezwać.
Większość radnych siedziała jednak jak '' pionki ".

5513


Obmajtek ~Obmajtek (Gość)25.01.2023 19:36

Pan prezydent a co ja mogę! Przecież to nie moje spółki nie moi prezesi!.

210


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat