metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ja ~ja (Gość)25.01.2023 01:46

Nędzni radni, nędzne władze, nędzni rewolucjoniści - to i widowisko nędzne.
Oczywiście, w kilku miejscach powinienem wstawić określenia typu "w większości", ale wydźwięk i tak pozostanie bez zmian... Zdrowia wszystkim życzę.

151


gostekkkii ~gostekkkii (Gość)25.01.2023 01:58

Nie no żarciki sobie robią. Czas najwyższy pozbyć sie tych radnych nieporadnych

231


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)25.01.2023 01:58

Zostały tylko taczki. Śmieją się ludziom prosto w twarz. Zero wstydu.

233


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)25.01.2023 04:11

Z artykułu wynika że widoczna już na proteście przed ratuszem buta i arogancja miłościwie mam rządzących w mieście poszła dalej, już nie tylko prezydent ale i pan przewodniczący zaangażował się niestety po złej stronie. Nie oczekujcie nic od rządzących w tym miastem Jedyna rzecz która tutaj zadziała to komisarz i tylko komisarz

183


Ja ~Ja (Gość)25.01.2023 04:57

Ludzie nie otrzymali odpowiedzi. To ja wam odpowiem. Drodzy mieszkańcy. Informuję że sprawa ta nie zostanie załatwiona pozytywnie dla was. Ceny nie zostaną obniżone, co więcej szykujcie się na kolejne podwyżki. Władza nie jest po to żeby o was dbać tylko po to by na was pasożytować i gnębić. Wychodzenie na ulice, protesty itp. nie mają najmniejszego sensu. Tak było od początku świata, jest i będzie. Wasz los naprawdę nikogo na stołkach nie interesuje. Musicie to sobie wbić do głowy. Żyjecie w tym kraju i w tym mieście już tyle lat i nadal macie nadzieję na zmiany? Niestety nie ma nadzieii.

194


anal-fa-beta ~anal-fa-beta (Gość)25.01.2023 06:15

Nazwiska - kto był przeciw, a kto za.

92


Zenio ~Zenio (Gość)25.01.2023 06:29

Obejrzałam i wysłuchałam całą sesję. Zgadzam się był chaos. Spowodowali go radni, którzy nie przestrzegali porządku obrad, nie dopuszczali do głosu i przeszkadzali osobom odpowiadającym na pytania. Wykorzystują oni sytuację dla własnych potrzeb. Zastanawiam się czemu jeszcze, w ich ocenie, jest winien prezydent. Wstyd mi za p. Marlenę Wezyk-Glowacja i p. Łukasza Janika. Moim zdaniem wiedli prym, ale w tworzeniu chaosu. Podobnie p. Chojnacka. Pan Staszek, tu szkoda słów. Im nie chodzi o pomoc mieszkańcom, swiadczy o tym tekst uchwały, który przygotowali, a o chaos,zament i wlasne, polityczne zyski.

1212


Polska w ruinie ~Polska w ruinie (Gość)25.01.2023 07:18

Czy ludzie nie widzą, że są napuszczani przez rządowe media na samorządowców niezwiązanych z rządem? Pretekst zawsze się znajdzie. A naprawdę to rząd stworzył nam takie nędzne warunki do życia. Przykład: jeśli jesteś właścicielem mieszkania, które komuś wynajmujesz i otrzymujesz podwyżkę mediów o kilkaset procent, to oczywiście starasz się ją przerzucić na najemcę, a nie samemu ponosić te koszty. Ta sama sytuacja jest na linii rząd i kontrolowane przez niego spółki skarbu państwa - samorząd - mieszkańcy Piotrkowa.

118


termit ~termit (Gość)25.01.2023 07:39

Dobre to PiS podniósł ceny gazu i PiS organizuje protesty!? W myśl zasady wpierw stwarzamy problem, by go później w cudowny sposób rozwiązać!?

217


jeden z gości ~jeden z gości (Gość)25.01.2023 07:46

I tak patrząc po twarzach naszych radnych to widać że nie mają nic mądrego do powiedzenia. oczka jakieś rozbiegane pokazujące gdzie mają wszystkich mieszkańców. najważniejsze żeby było o nich głośno i dopchać się do wyższego koryta, a reszta niech dalej na nich głosuje. czy chociaż jeden z panów radnych podniósł swoje cztery litery by ustąpić miejsca zwykłej mieszkance piotrkowa pewnie nie bo stołek pod tymi czterema literami mu się należy jak nagrody w rządzie. niestety kultury i empatii dla innych się już nie nauczą, będą dalej głosić swoje wyuczone dla plebsu hasła pod wybory.

182


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat