metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
little_kittie ~little_kittie (Gość)05.03.2020 07:58

byłabym chętna na ten kosmetyk, ale w sumie zastanawia mnie jedno: jeżeli on jest taki naturalny to ile ma ważności ten vialise body wrapping?

10


Balbina ~Balbina (Gość)02.03.2020 11:03

Naturalne kosmetyki to ogólnie super opcja i jak tylko mogę to je stosuje. Warto czytac sklady!

20


kara ~kara (Gość)31.03.2020 13:53

oooo no proszę, ale fajnie. ja z kolei mam sprawdzone kosmetyki pat&rub i one mi mega pomagają z moją skórą.

10


lemi lemur ~lemi lemur (Gość)09.04.2020 07:52

przeciez @kara ta twoja firma nawet nie ma nic z bw xD byle wcisnac.. eh...
co do tego vialise body wrapping to dostałam od koleżanki bo jednak zaszla w ciaze i wolala odstawic i mi bardzo do sprezentowała ;p bardzo przyjemny i grzejacy kosmetyk ;p

30


aska89 ~aska89 (Gość)29.01.2021 11:24

najlepszy kosmetyk tego typu jaki mialam do tej pory a sporo body wrappingow mi sie przewinelo w domu haha

00


Novalija ~Novalija (Gość)03.03.2021 13:44

Lubię! Ogólnie nie jestem fanką kosmetyków które grzeją albo chłodzą skórę, ale body wrapping vialise mi podpasował przez to że u mnie były widoczne zmiany. Nawet przy pierwszym użyciu czułam że zeszła ze mnie skóra.

00


ricotta ~ricotta (Gość)18.05.2021 12:48

dostalam ten kosmetyk od mojej kolezanki na urodziny bo bedac u niej kiedys wyhaczylam ten produkt tak zaczelam pytac co to jest, na co to jest, jak to dziala, czy dziala itp. Tak ja wypytalam, ze mi go kupila w prezencie i jestem zdecydowanie zadowolona.

00


Natalia.Głowacka Natalia.Głowackaranga05.01.2022 10:39

przyjemny jest ten body wrapping i jestem zaskoczona działaniem. miło bo grzeje a nie pali skory, poprawa jest, tylko zapach jest silny, ale to jest do przeżycia.

00


Małgorzata.Nowicka Małgorzata.Nowickaranga09.07.2023 23:46

Dopiero cos pisze jak wyprobuje na sobie i to przez dluzszy moment. Mysle że 2x100 ml to jest odpowiedni czas by cosik napisac o tym kosmetyku naturalnym. Przede wszystkim jestem zadowolona z tego co udalo mi sie uzyskac smarujac sie nim 2 razy w tygodniu. Skora jest napieta, mniej nierowna, bardziej delikatna i ujedrniona. Jedyne co to cena wysoka ale z kodem mi taniej wychodzilo zamowienie.

00


Aneta.Zośnicka Aneta.Zośnickaranga04.10.2023 16:08

Nigdy nie mialam szansy sie z nim zapoznac z tym vialise body wrappingiem ale jestem juz nim zainteresowana bo po wakacjach wygladaja nogi niezbyt dobrze. Pofolgowalam sobie za mocno...

00


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat